Bezvreckový vysávač, tyčový vysávač

svetliii
6. jún 2023

Ahojte, obzerám sa po novom vysávači, rada by som išla do bezvreckového podlahového, alebo som pozerala aj tyčové, na nabíjanie. Viete mi niekto poradiť, kto má skúsenosť s aj aj, pre aj proti?
Ktorý tyčový je najlepší, dobre saje a aj baterka čosi vydrží? Len nie prosím extra drahé za 500-600e.
Alebo prípadne dobrý podlahový, hlavne s tyčou, ktorá nepoškriabe podlahu.

Dakujem

sonajac
6. jún 2023

@svetliii Ahoj, my sme pred časom kupovali nový typový. Tiež sme si nevedeli vybrať, nakoľko ponuka na trhu je široká. Poradil nám manželov kamarát, ktorý pracuje v tejto sfére a sam ma tento model doma. My sme nadmieru spokojní, saje perfektne, batéria vydrží super a je neskutočne prakticky

flientica
6. jún 2023

ja takisto zhanam novy a teda absolutne sa nedokazem rozhodnut. pacil sa mi jeden tycovy, aj cena bola fajn, ale moj chlap ma odhovoril, vraj je to dost neprakticke, ani povysavat vsade sa s nim neda. ale netusim, kde je pravda 😂

sapetka
6. jún 2023

My mame tento a som velmi spokojna. Da sa vysavat aj prach z nabytku ma tri nadstavce a vysaje aj koberec

danka808
11. jún 2023

Vyskusaj pozriet Sencor, mam od tejto znacky a je dobry. Vykonny, dobre vysava a nie je tazky. Dobre je ked ma tycovy aj osvetlenie, myslela som najskor, ze je to zbytocne. ale teraz uz viem, ze nie je, vidim ovela lepsie aj pod gaucom co je 🙂

wivienka111
12. jún 2023

@danka808 tak tie ledky si posvietia na vsetko, to mne bolo az tazko, ked som videla ten prach osvetleny 😀 😀

sims4
13. jún 2023

Tento je podľa mňa veľmi praktický ;) Hlavne aby nebol ťažký 😉

svetliii
autor
13. jún 2023

@sims4 aká značka Prosím

sims4
15. jún 2023

@svetliii je to Sencor, konkrétne SVC 0725BK je to vlastne 4v1, takže je to super, že vieš aj pozmývať. Aj malý vysávač si z neho vieš urobiť 🙂

janisa31
19. jún 2023

@sims4 nie je nad to, keď naraz môžeš aj vysávať aj zmývať, osobne by som si nemyslela, že to dokáže toľko času ušetriť, ale je to veľké plus ;)

anitta98
22. jún 2023

@sims4 máš ho už dlho? mne sa páči, keď niečo kupujem a má to proste široké príslušenstvo, že vieš to použiť proste na viackrát, na viac spôsobov, tým pádom aj ušetríš.

sims4
16. júl 2023

@janisa31 áno dokáže a hlavne ja umývanie podlahy nemám rada, nebaví ma to a s týmto to ide proste jedna radosť, rýchlo, no je to super pomocník 🙂
@anitta98 už je to nejaký čas, vieš čo ľutujem, že som si ho nekúpila už aj skôr 😀