Bez ktorej izbovky si neviete predstaviť váš domov?

29. máj 2023

Bez ktorej izbovky si neviete predstaviť váš domov? 🙂

luccija
29. máj 2023

Anturie mám z každej farby a klasika zamioculcas

domculik
29. máj 2023

Bez fikusu lyroviteho 💚 a tiez zamio 💚 a adiantu💚. A vlastne bez vsetkych mojich zelenych kamosov 🤗.

inyx
29. máj 2023

milujem kalatey, to su moje srdcovky 😇 a este aj draceny nesmu chybat 🙂

lauriik
29. máj 2023

Monstery ☺️

lilianka28
29. máj 2023

Ja fialky. Kedysi som mala celú zbierku, rôzne farby. Žiaľ, teraz už mám len pár kúskov z priestorových dôvodov.

hankab
29. máj 2023

Anthuria, monstery, scindapsusy, aglaonemy, tradescantie 🙂 a este mnoho dalsich, mam doma vyse 60 rastliniek 💚

svokrinjazykmonika
29. máj 2023

Potosovec - divoký Jano a lopatkovec

viestta
29. máj 2023

Mala som ich kopu, niektore prezili, niektore mi prerastli cez hlavu a sli do noveho domova, mam aj teraz kadejake ale jedine moja 30 rocna nolinia vypiplana z 5 cm velkej rastlinky je taka, ze by som za nou plakala aby by sa jej nieco stalo.

mpg
29. máj 2023

Ja som teraz na jar kúpila nádchovník, celkom dobre rastie, vypestujem z neho aj ďalšie, nech nám prečisťuje vzduch.

petronellla87
29. máj 2023

@viestta ja som plakala za mojim bananovnikom ked zomrel🙈 a to som ho mala len nejakych 5 rokov

cina1
29. máj 2023

@svokrinjazykmonika tiez pothos , vdacne na rozmnozovanie, to je ako burina, hoja voskova a seflera

viestta
29. máj 2023

@petronellla87 bananovnik je bylina, nema dlhu trvanlivost. Po odkvitnuti by mal vyhnat nove vyhony a materska rastlina uhynie. Obzvlast tie izbove odrody maju kratku zivotnost

trema
29. máj 2023

orchidey, pripominaju mi mamku 🙂 a potom mam rada take nenarocne na polievanie - sansevierie, aloe, kaktusy, zamiokulkasy, tie ostatne skusam teraz davat do hydroponie, tak mi drzte palce 🙂

barcinka13
29. máj 2023

Ja zas mam rada philodendrony ma rôzne krásne kúsky, sú najmä okrasné listami. Ale môj obľúbený je aj hoya kerri ma listy v tvare srdca.

bucko555
29. máj 2023

Môj vianočný kaktus ktorú mám už 12 rokov a moje orchideiky....

zero_hero
29. máj 2023

Svokrine jazyky, podľa mna je to krásny elegantný kvet, keď je na husto, vie spravit pekne kulisy a to, že je totálne nenáročný je len plus, hlavne u mna 😀

annazozelenehodomu1
29. máj 2023

Čínske ruže a tučnolisty 🙂

avanka
30. máj 2023

Bez orchideí,ktorých mám tuším 28..ale ja milujem kvety, mám doma okolo 120 kuskov

autor
7. jún 2023

Ďakujem, že ste sa toľké zapojili do diskusie. Najradšej by som ich mala doma všetky, ale kapacita žiaľ nepustí 😅🙂 náhodou nemáte doma niekto marantu? Už dlhšie po nej pokukujem