Bazénik s vodou do obývačky

1. júl 2022

Nemáme záhradu ani vanu čiže ostáva nám len schladiť dieťa doma v byte, robite to niekto tak ze do detského bazenika dáte 2cm vody, dieťa nech sa osviezi a dáte ho na zem v obývačke? Ci som veľmi naivná a voda bude komplet všade? Poraďte mi prosím

anjelicek26
1. júl 2022

Voda bude uplne vsade...daj uterak, na to bazenik - ale bud na balkone alebo v kuchyni, kde mas proste dlazbu...v obyvacke kde je koberec ci plavacka je to taky blbsi napad...

dadis
1. júl 2022

Nemate balkon? Obyvacka nie je dobry napad podla mna..ja som doobeda, kym som varila davala detim detslu vsnivlu s vodou na balkon..poobede tam uz svietili slnko, to sme chodili von/na kupalisko

kacena4
1. júl 2022

ja som tak davala ale pozor ak mate laminatovu podlahu moze napucat. na spodok som dala igelitovu plachtu a deti mali radost

autor
1. júl 2022

@dadis nemáme ani balkón

mamamasama
1. júl 2022

Úplne v pohode...dookola daj uteráky a pod uteráky igelit 🙂

pupi14
1. júl 2022

tak si daj bazénik do sprcháča alebo sa proste vyberte na kúpalisko, no do žiadnej inej miestnosti by som ho nedávala, lebo aj tie 2cm vody budeš mať proste všade

simsalabim
1. júl 2022

Mozno aj 2 bazeniky - mensi vo vacsom - by bola moznost.

pribinak
1. júl 2022

Do obývačky? Nemáte balkón?

denden77
1. júl 2022

ja som davala klasicku vanicku na kupanie do chodby, predsa len ma vyssie okraje.. pod nu uterak.. ale davala som do chodby, kde mame vinyl 😊

maris5
1. júl 2022

Voda bude vsade. Ja som dala bazen na balkon ao chvilu tiekla voda dole balkonom. 🤦‍♀️

miskaska
1. júl 2022

Schlad ho vo vani.

zuzuliennka1
1. júl 2022

voda bude po celom byte, radsej do vane/sprchoveho kuta

hanka_se
1. júl 2022

v pohodicke. My sme tak fungovali ked bola dcerka malicka - 2izb.byt, bez vane, bez balkonu, na samom vrchu a k tomu vsetky okna na juznu stranu. V kuchyni mame dlazbu, bazenik sme nemali, ale dostala takyto "cln" a tak som napustila vodu do neho 😉 pod to velku deku, ktoru som potom ususila

mishka81
1. júl 2022

Ako keď nemám balkón a záhradu tak namiesto bazéna v obývačke dam proste dieta do vane. Načo si robiť zbytočne problemy s vodou všade.

hanka_se
1. júl 2022

@mishka81 ale mamicka pise, ze nema ani vanu 😉. My mame dodnes len sprchovy kut a klasicka detska vanicka sa don nezmestila. Ani tento nafukovaci cln, takze ina volba nebola, ale na plavacku ci parkety by som nedavala. Skor niekde, kde je dlazba

x_mery_x
1. júl 2022

Ked sme bolj na byte som tak robila v obyvacke dva cm voda a dala som.bazenik na penovu podlozku co sme mali, na ktorej sa hraval 🙂

nicole003
1. júl 2022

Normalne vanicku do obyvacky, tiez mame maloizbak a vobec nebola potopa.Na balkon sa nedalo lebo tam cely den pecie. Na tu trosku vody co aj nahodou skoncila mimo vanicky stacil jeden stary uterak.

zuzinka888
1. júl 2022

Su bazeniky s priemerom 60 cm. Ten do sprchaca vojde alebo do kupelne aj ked je mala. A videla som kupat detvaky pred bytovkou vo vanicke pod stromom. Bolo to mile a nik s tym nemal problem. Dokonca aj tetusky si pochvalovali lebo deti potom polievali stromy. Boli to 2-3 rocne deturence a bola to zabava pozerat ako sa bavia.

basska_b
1. júl 2022

Moje deti narobia bordel, aj ked im dam konzervu s 1.5 dcl vody na malovanie stetcom vodou ... macaju si v tom ponozky, prelievaju to, stetcom si maluju na nohu. Bazenik by bol konecna... to radsej do vane

simca06022011
1. júl 2022

Osprchuj vo vani. Bazen pred dom.

gelifil
1. júl 2022

@miskaska v prvej vete pise, ze nema vanu

pinkgirl
1. júl 2022

Kľudne to tak urob. Ja som tak synovi nachystala v obývačke bazenik. Pod neho som na laminátovú podlahu dala deku aby vsiakla vyčapanú vodu.

karhu
1. júl 2022

osuska, bazenik, malicko vody, stastne dieta, voda sa utrie

marca12
1. júl 2022

Kludne daj,len daj pod bazen bud igelitovu alebo celtovu plachtu alebo aspon deku,nech zachyti naspliechanu vodu.

danieli
1. júl 2022

Ked boli decka mensie, kupila som kosik na pradlo a vlozila ho ako vanicku do sprchoveho kuta, deckam dala hubky, penu do kupela alebo farbicky a hodinu som nevedela, ze mam deti, malovali umyvali…aj sa schladili

jarnajar
1. júl 2022

Veď skús, ja som tak občas dávala do kuchyne, keď som nechcela otvárať dvere na balkón, aby nenabehlo dnu teplo. Len daj pod to niečo nepremokavé.