Bavlnený satén -obliečky na posteľ

29. aug 2020

Ahojte prosim Vas ma niekto skusenosti s oblieckami s materialu bavlneny saten? Este som take nemala a chcem ich objednat cez internet 🙈 len nemam ziadne akusenoati a neviem ani aka to je latka 🤣 da sa pod tym spat? Neni to taka smyklava latka 🤣 ci ako to nazvat dakujem 🙂

karhu
29. aug 2020

nie je to klzke, je to kvalitna bavlnena obliecka - to co by clovek od bavlny cakal, rozdiel s beznou/obycajnou bavlnenou oblieckou je taky, ze bavlneny saten je hustejsie tkana textilia, cize kvalitnejsia..spi sa pod tym velmi dobre

autor
29. aug 2020

Dakujem pekne sa vysvetlenie.. aj som myslela ze to bude nieco kvalitnejsie kedze aj cena je trosku vyssia.. 🙂

ladyvi
29. aug 2020

@karhu tiez mam vyhliadnute z takej latky, ale je tam moznost pri tejto latke prat len na 40tke...myslela som, ze praveze je to menej odolna latka kvoli tomu...

autor
29. aug 2020

A prosim Vas objednavate cez internet ak ano mate aj odporucane stranky ?

ckatka
29. aug 2020

Sú výborné my ich pouzivame.
Menej sa na tom držia chlpy od psa ako.na obyčajnej bavlne 😂

karhu
29. aug 2020

@ladyvi ja to bezne periem i na 90 a nic sa tomu nestalo, je to bavlna..tu 40 tam pisu podla mna pre istotu, doteraz som to kupovala v LIDL, bola som spokona, cenovo vyhodne, kvalitne

andreatytler
30. aug 2020

Skvele obliecky. Saten je vobec moja oblubena latka. Krasna, leskla, hladucka na dotyk. Akurat v lete mozu byt trochu teple lebo je to velmi husto tkane.
Periem na 60 a raz za cas na 90 a je to OK.

evkamotka
30. aug 2020

Mam také od Matejovsky a su uzasne, urcite ber 🙂

trema
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabrielapatrik
30. aug 2020

Akurát včera som našla krásne a dumala čo to bude za materiál a presné ešte aj stali trojnásobok čo bežne 🙂

autor
30. aug 2020

@evkamotka aj ja by som chcela prave od Matejovsky len stoja troosku vela 🙈

dzejsik
30. aug 2020

su vyborne, vobec nie klzke

majamat
30. aug 2020

bavlneny saten je velmi prijemny, je hladko tkany, ale stale je to balvna, cize nei ej tak leskly, az tak moc klzky a a ni tak chladivy.

kengurica
30. aug 2020

Matdjovsky má fajn. Aj my máme niekoľko od nich.
Nie je to žiadna umelina, je to bavlna, len je inak tkaná. Pri klasickej látke nás tkané do klasickej "siete", pri bavlnenom satene je to tkané hustejšie, a iným spôsobom .

evkamotka
30. aug 2020

Ano su drahsie ale citit tu kvalitu. Fakt velmi prijemne

andreatytler
30. aug 2020

@trema Saten je vzor akym sa vlakna tkaju. Akykolvek material moze byt tkany do satenu.

halci
30. aug 2020

Ja uz len take pouzivam, nakolko sa dobre udrzuju a netreba ich ani zehlit. Vyskusala som obycajnu bavlnu aj damasek ale tieto su podla mna najlepsie.

bellovag
31. aug 2020

U nás sú tiež najobľúbenejšie...kupujem v Scan Quilte

mata2468
3. aug 2021

Kúpila som v jysk zlacnené, v Rakúsku v Xxxlutz a v Mobelixe.