Balkónové kvety počas dovolenky

4. jún 2022

Ahoj, ako riešite zavlažovanie balkónových kvetov počas dovolenky? Tento rok mám prvý krát jahody, hrach, klinčeky, tieto sú v klasických kvetináčoch s podmiskou a georgíny s čerkáčom sú v samozavlažovacom hrantíku. Ten samozavlažovací vypije vodu za dva dni. Mám aj kopec interiérových rastlín- monstery, potosy, chamadorea atď., tie som počas minuloročnej dvojtýždňovej dovolenky zaliala pred odchodom a potom raz mi ich bola poliať kamarátka a v pohode vydržali. Ak dám balkónovky do vnútra, aj tak zrejme nevydržia viac ako tri dni bez vody...ako to riešite? Ďakujem za rady

danieli
4. jún 2022

Niekto z rodiny k nam zabehne, ak vsak nemozu mame skvelych susedov

diamond007
4. jún 2022

Zloz zo slnka, schovaj do tieňa, napolievaj pred zamykanie bytu a dufaj že to prežijú tých pár dní. Nám sa nestalo že by neprežili.

jaja20
4. jún 2022

No asi ťa nepoteším,ale fakt len niekomu dať kľúče a poprosiť,aby ti ich aspoň 2x do týždňa poliali. Mne sa tak stará o kvety počas dovolenky mama. Inak by nevydržali,keďže už aj u nás bývajú mega horúce letá. Aj keď ich dáš dovnútra,tak zvyknú zvädnúť tak,že nie vždy sa potom preberú k životu.

viestta
5. jún 2022

Izbove kvety vydržia 2 tyzdne bez zálievky, stačí ze nebudú rovno na oknach. Balkónové sťahujem.na dovolenku dnu, poleje a 10 dní vydržali v pohode