Aký tyčový vysávač?

iapam
15. feb 2023

Ahojte žienky. Poraďte mi prosím vysávač a ktorým ste spokojné. Bezšnúrovy aby som s ním mohla vysávať schodisko. Ďakujem ❤️

vikusjk
15. feb 2023

@iapam ja mam od Phillipsu, bol drahsi, ale je dobry. Predtym som mala taky lacnejsi od Bosch ale nevysaval dobre, v podstate ako keby len ta kefa to zbierala, ale nemal samotny saci vykon. Tento od Phillipsu je cyklonovy a taha dobre.

papulienka48
15. feb 2023

Mám od Sencoru, posielam ti obrázok aký, vybrala som si štyri v jednom aby som mala kľud a je dobrý, rada s ním vysávam, lebo to ide ľahko. Ak by ťa niečo zaujímalo špeci kľudne mi napíš 🙂

iapam
autor
20. feb 2023

@papulienka48 ďakujem

milanemila
20. feb 2023

@iapam dyson

danka808
21. feb 2023

@papulienka48 mam rovnakej znacky, vela som pozerala hlucnost, ako dlho vydrzi a pre mna bolo dolezite to, co si aj ty pisala aby sa s nim lahko vysavalo, aby nebol vysavac tazky, lebo niektore su akoze fest tazke a vysavat to ako za trest, preto je dobre si vyskusat chytit na predajni 🙂

papulienka48
13. mar 2023

@danka808 no kamarátka má nejaký, už ani neviem akú značku, ale je ťažký, to radšej koľkokrát hovorí, že si vytiahne podlahový ako s ním vysávať. Akože strávila som nad výberom veľmi veľa času, ale oplatilo sa 🙂