Aký matrac zvoliť na manželskú posteľ?

lienkara
26. júl 2024

Ahojte chcem sa poradiť aký matrac zvolit na manželskú posteľ 180x200 tastickovy alebo penový rozmýšľala som nad tastickovym ale mám obavy či časom tie pružiny vnútri nebude počut. Poprípade aký odporúčate vy ,alebo konkrétne s akou stránkou ste boli spokojný . Ďakujem .

guudy
26. júl 2024

No, ja ti odporucam, aby ste si nasli cas a isli vyskusat matrac. Lebo vyber zavisi napr od vahy, od polohy, v ktorej spis a pod. Kazdy mame ine preferencie tvrdosti…
My mame od f Segum.

petamich
26. júl 2024

My sme teraz kupovali nove matrace a idealne naozaj vyskusat 🤷‍♀️ a uz druhe sme vybrali od Segum aj prve od nich mame

viestta
26. júl 2024

Ja osobne preferujem dva partnerske matrace, kde si kazdy s partnerov vyberie jemu vyhovujucu tvrdost a ten druhy nevyrusuje pri prevracani toho co spi

petamich
26. júl 2024

@viestta ano to som zabudla 🙂 tiez mame dva 🤷‍♀️ kazdy sme chceli iny

egonsk
26. júl 2024

@lienkara sultan hydrolatex plus sa mi osvedcil, ale po 7 rokoch ho treba vymenit, lebo zacne maknut. klasicky pur je po 2 rokoch totalne nanic a idem kupit ten sultan znovu. mal som aj strunovy, bol ok, ale pri sulozi sa mi moc zabarali kolena, rovnako partnerke, takze po 3 rokoch som ho rozrezal a vyhodil - bol megatazky.

egonsk
26. júl 2024

@viestta aktivne sexualne zijuci par zvycajne ak ma pod 40 tak nebude chciet 2 matrace a 2 paplony, si teda myslim.

viestta
26. júl 2024

Este pripomeniem, ze medzi matrace sa da kupit T-kus, aby tam nevznikla diera a pouzivat jednu velku plachtu. Luxus pri spanku aj pri podpaplonovych radovankach zaruceny

viestta
26. júl 2024

@egonsk uz som ti odpovedala

cyberk
26. júl 2024

Zrovna tento tyzden sme vyberali nove, a treba fakt odskusat :D kazdemu vyhovuje nieco ine 😅 my mame tiez 2 matrace a 2 paplony

valiant
26. júl 2024

@lienkara zalezi aky typ rostu mate. Ak mate pruzny rost, tak latexovy matrac.
Ak mate pevny rozt, tak tastickovy matrac.
Dva oddelene matrace. Idealne vyskusat. Iny matrac je vhodny pre 190cm a 100kg chlapa ako pre 165 cm a 55 kg zenu.
Pozri stare diskusie. Uz sa tu vela o tom pisalo.

fido69
26. júl 2024

@lienkara Ja doporučujem
- taškový alebo strunový. Máme staršie Segum a novšie Materasso a nevŕzga ani jeden typ po 10-tich rokoch používania
- pred kúpou vyskušajte tvrdosť. Manželka uprednostňuje mäkký a mne sa najlepšie spí priamo na tvrdej zemi... ten rozdiel je vyrazný.
- z tohto dôvodu si kúpte matrace dva. Každemu vyhovuje iná tvrdosť a každý mate inú váhu. Tažší muž časom vytvorí v matraci "jamu", do ktorej sa bude ľahká žena kĺzať. Rovnako v noci sa vaše telo mnohokrát pretočí a ľahšia žena to bude citiť a budiť sa. 😉

akvi
26. júl 2024

@lienkara ako tu uz bolo napisane, urcite dva matrace, pridam dalsi dovod, okrem roznej hmotnosti partnerov - ovela jednoduchsie sa manipuluje a prezileka maly matrac, ako velke hebedo. Mne napriklad medzera medzi nevadi, ba priam ju potrebujem, pcham si do nej nohu, inak nezaspim 😅😂
A ja mam odksusane aj penove aj tastickove, mne sa spi na oboch dobre, len bacha na rost, ten je podla mna pri penovom este dolezitejsi, ako samotny matrac, Pri tastickovom je to s rostom jednoduchsie kedze potrebujes klasicky pevny..
@egonsk jeden paplon, brrrr, ani nahodou, jednak nech si chlap prdi pod svoj a jednak vy chlapi vacsinou salate nenormalne teplo v noci, dakujem, neprosim 😅 Mozno ak by sme zili v iglu, tak by som to ocenila, ale za beznych podmienok nie.

ahhola
27. júl 2024

Potah na zipsy, aby sa dal prat. 🤔