Aký kuchynský drez?

bery1
11. aug 2023

ahojte,idem menit kuchynsku linku a vyberam drez/bateriu. S akou znackou/povrchovou upravou/farbou mate dobre skusenosti? Mala som blanco silgranit bezovy a to nola hotova katastrofa. vecne to bolo spinave, nicim to neslo vycistit a na baterii sa mi olupala farba...takze to asi nie 😅

sella38
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
11. aug 2023

Ja mam nerezovy uz dlho a iny by som nechcela

janka_266
11. aug 2023

@bery1 mame franke Sahara, 4 roky, stále vyzerá ako nový 😃

vikusjk
11. aug 2023

@bery1 tiez mam Blanco taky pieskovy, osem rokov a je super.

martyzpp
11. aug 2023

@bery1 shock cristadur polar…biely drez, je drahsi ale kvalitny a dobre sa umyva.

avonladyba
11. aug 2023

Mala som 2x blanco silgranit, biely a sivy, neznasam ten materiál, teraz idem skúsiť nerez, hoci som chcela pôvodne keramiku, ale keramických je menej na výber a su drahšie.

kengurica
11. aug 2023

@bery1 Franke nerez, montovaný pod prac.dosku. Znesie cviklu, kurkumu, hocičo, čo bola predtým keď som mala sivý z umelého kameňa čistá hrôza...

reaan
11. aug 2023

@bery1 Ahoj. My mame keramicky Blanco Tolon XL. Ale priznavam sa, ze ho zanedbavam 😏 Mam uz v nom dva "dobance" a skrkanec. Asi by som si do dalsej kuchyne dala nejaky obrovsky nerezovy dvojdrez.

majlo1234
11. aug 2023

Mame blanco keramicky cierny a som spokojna. Keby som mala vyberat znova, vyberiem nerez-pre mna na nom menej vidno spinu a lahsie sa udrziava. Ale pokial mas vo zvyku cistit drez kazdy den, je to v podstate jedno. Ja som lenivko