Aký gél alebo prášok používate na pranie?

27. mar 2023

Ženy som začínajúca gazdinka tak prosím poraďte v čom je najlepšie prať t.j aký prášok gél aviváž používate aby prádlo dlho vonalo? Ďakujem

tosomja
27. mar 2023

Deťom gél savo a aviváž silan sensitive, alebo lenor sensitive
Nám v prášku persil (dlhšie vydrží) a aviváž lenor alebo silan. (Väčšinou tie perličky)

bessie12
27. mar 2023

Momentálne pouzivam práci gél z lidla a avivaz Robijn ( to je niečo také ako na Slovensku cocolino ), Silan, zo SVK mam to cocolino a perličky od lenoru.
Na spodné prádlo, ponožky a uteráky používam gél a občas aj avivaz Neutral a niekedy pridám aj dezinfekciu do prania.

Už som mala rôzne kapsule, ale vzdy som sa vrátila ku gélu. Kapsule kupujem len vtedy, ak je nejaká akcia na nich.

saxana000
27. mar 2023

Avivaz som uplne zrusila.periem v prasku ariel/persil a pouzivam len vonne perlicky aj to len na postelne pradlo deky bundy a take veci co dlhsie stoja v skrini kym ich zase pouzijem..

slavomira236
27. mar 2023

A u rodicov ste co pouzivali? Ved vyskusaj nieco kazdemu sadne nieco ine. Ja ariel a persil zvycajne

simca06022011
27. mar 2023

Pri pradle ide hlavne o to, aby bolo vyprate poriadne.. :DDD vonaje uz len doplnok. Pouzivam Persil z nemecka, pripadne ariel, co prave maju. To kupujem 5l balenie. A potom speciality mensie napr s marseilskym mydlom na biele. Avivaz, si vyberem aka sa mi paci, vela netreba, susicka to vyfuka prec. Rozne, teraz mam nejake Fabuloso talianske, coccolino z De tiez.. no kadeco.
Vyskusaj a uvidis co chces... kup si mensie balenie. Chvalia aj gely od dmka.
HLAVNE davkovanie sleduj, lebo to ludia casti neriesia a potom su prekvapeni :DDD

kristiii
27. mar 2023

Ja väčšinou prášok aj gél formil z Lidla. Aviváž som prestala používať úplne.

kiki68
27. mar 2023

Z tych ako Almawin, potom detsky Frosch.

viestta
27. mar 2023

gel formil z lidla, avivaz pouzivam iba na 100% syntetiku. Nemam rada vonave pradlo, pretoze potom sa vone biju, staci ak vonia cistotou

niekto2hy
27. mar 2023

A ktomu soda na pranie.

alzbeta1301
27. mar 2023

Ja kupujem kapsle Ariel myslím mám teraz na farebne a používam na biele aj tmave 😀 nebavi má kupovat 3 druhý gélov a plus lenor avivaz za mna top Zlata 🙂) a fialova lenor celkovo avivaz nemá konkurenciu