Akú aviváž, aby bolo oblečenie voňavé?

7simoone11
16. sep 2020

Ahojte! Aká je naj aviváž ? Ja používam zelený Lenor len mi už akosi nevonia.. ďakujem !

miskooo1987
16. sep 2020

@7simoone11 žiadna🙂

tosomja
16. sep 2020

Moja mama používa cocolino, veľmi pekne jej vonia prádlo aj dva týždne po vyprati. Ja používam tiež a prádlo nevonia. Používame aj ten istý prášok a periem na takom istom programe. Záleží na vode 🙂

0silvia0
16. sep 2020

@7simoone11 ja nepouzivam tiez, neznasam prevonane oblecenie. Pouzivam prachy persil alebo ariel a tie su vonave az az... ked periem pradlo, okrem cierneho, tak pridam ocot...

miskooo1987
16. sep 2020

@0silvia0 ja používam, ale výhradne len na svetre (vlnene, alebo strikovane bavlnené)... má to to antistatické účinky...

kubkovamama
16. sep 2020

@7simoone11 aviváž moc nepoužívam,keď tak dezinfekčnu na vybrané veci a tá je bez vône.Iba ak periem niečo,čo chcem dlhodobo uskladniť,oblečko pre ďalšie deti,sezónne veci,švacnem do bubna vonné perličky z DM,trošku sypnem aj do vákuového vreca a to vonia aj o sezonu.Inak obyc persil a ten vonia .Aviváž ti ničí práčku aj tak

balihara
16. sep 2020

Coccolino Intensive,taká malá fľaška...vonia super a vydrží

ayanamirei
16. sep 2020

jezisi kriste, otazka bola "aku avivaz" nie "preco nepouzivat" 😅 super vonia napr. Lenor summer alebo Lenor Morning dew , pouzivam ju ale len s Arielom, s Persilom tak pekne nevonia (asi preto, ze aj vyrobcovia robia kombo Ariel+Lenor, Persil+Silan) 🙂 a Coccolino mi strasne smrdi, takze to nepouzivam vobec 😀
@7simoone11

dollyzv
16. sep 2020

Ja používam lenor modrý,zlatý,ružový 🙂 tie mi najviac voňajú..popripadne ešte skombinujem s lenor intensive modrý,čierny,červený 🙂

7simoone11
autor
16. sep 2020

Ešte jedna otázka ! Ako dosiahnuť aby byt krásne voňal? Vždy mám pocit že je tu nejaký "puch"? Je tu vždy upratané čisté ale tá vôňa mi chýba ☹ asi mám nejakú poruchu ale je to tak 😅😅😅🙈🙈🙈

dollyzv
16. sep 2020

@7simoone11 často sa puch drží v stenách..kedy ste naposledy maľovali?

miskooo1987
16. sep 2020

@7simoone11 pomôže vyhodiť na deň rodinu, zovrieť v hrncoch ocot, a porovnávať po izbách... dobre viaže pachy... alebo potom už trosku drahšie je proste vymaľovať...

jany149
16. sep 2020

@7simoone11 ja používam tmavo modrú cocolino..a nedám na ňu dopustit

katka2505
16. sep 2020

Ja mám rada biely Lenor alebo žlté Cocolino

lenkamatkova
17. sep 2020

ja som závislá na cocolino creations tmavo modrý a ružový 🙂 Ono veľa urobí práčka a voda, v bývalom byte kde som mala aj inú práčku mi veci krásne voňali už po troške aviváže, teraz lejem na litre a nie je to také intenzívne ako by som chcela...

kubkovamama
17. sep 2020

@7simoone11 aj u nás taký pocit,ale sme na dome a stále je otvorené či okná či terasa a aj tak niečo podprahovo cítim😃 pomohli vonné sáčky,v každom šatníku jeden,v chodbe na skrini aj v obyvke aby neboli vidno,je to veľmi jemné,lebo mne vadia výrazne vône.Vydrzi ti to cca 6 týždňov.A občas po varení niečoho výrazného mám bytový sprej botanica,je to taká prírodná zmeska,neutralizuje

manushka
17. sep 2020

ja používam rôzne, najviac modry Lenor ale momentálne je mu mna top avivaž z Dedry Magic garden, nádhera, vonia celý dom, ked vyperiem🙂

simca06022011
17. sep 2020

No ja som prisla na to, ze ked to pradlo nema dobry prach na pranie, tak moze sa liat do pradla aj parfum, ale vonat nebude. Ciste riadne vyplachane pradlo, avivaz.. a dobre vysusit. Inak z avivaze mam velmi dobru skusenost s Herbow. Dr. Beckmann ma tiez taku specialitku, ale to pouzivam hlavne do susicky. Z klasickych si kupujem Coccolino, super je vraj aj softlan. ALE treba davat pozor na davkovanie. Lebo vela ludi jej dava viac ako ma, a to pradlo je ulepene a prida sa este slabe vysusenie a hned smrdi... A inak tieto veci objednavam iba online. Jednak vyber je o vela vacsi a ja stale mam pocit, ze proste prach a cokolvek co kupim u nas v hociktorom supermarkete je uplne nieco ine ako co si nosim zo zahranicia. Take levandulove Coccolino co som si dotrepala z talianska pred par rokmi mi rozvonalo izbu len ked som ho otvorila :D vyvesila som to do pracovne a vonala cela bytovka.

22abigail22
17. sep 2020

Ja používam aviváž Cocolino (žltú).
Pekne vonia, osviežujúci a jemný. Vôňa vydrží aj 2-3 týždenne. A viete mi na ňom vychytať dobrú akciu.

jeliz59
17. sep 2020

Cocolino zlte fialove biele detské a aj mandľové
silan modrý a detský a Supreme taký čierny ten je intenzívny fakt....
lenor modrý detsky žltý a zlatý ja to striedam 😅

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
17. sep 2020

@7simoone11 paci sa mi cocolino svetlomodre - blue splash, potom lenor tmavozeleny emerald&ivory

tncka
17. sep 2020

@7simoone11 ja mam momentalne fialovy Silan,inak Cocolino je top,a uplne naj kokosove avivaze😅 Do prania pridavam aj Sanytol dez.ked periem uteraky a utierky,nijak ho tam necitit ked pridam za odmerku k praciemu prasku alebo kapsuli. Mne je jedno co tam dam,hlavne nech to nejak vonia a to prevonia aj cely byt kedze susim v susicke

millky
17. sep 2020

Uprimne? Táto vec dlho trápi aj mňa. Všimla som si ze Lenor najviac cítiť ale musela som začať používať gélové kapsule... Inak to prádlo voňalo len keď som ho vytiahla z práčky. A avivaze aj tak davam plnu davku čo vojde do práčky 😂 žiadne že jeden vrchnáčik 😂 a ešte, čím vyššiu teplotu nastavím, tým krajšie a dlhšie vonia prádlo.

janetinka27
17. sep 2020

a este krasne vonia aj skrobenka Z levandulova, teda skrob, ale ten zabordeluje trubky v pracke, pouzivam teda iba na obliecky, ale vonia krasne.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mpg
17. sep 2020

Mala som už Coccolino rôzné druhy a vždy veľmi pekne vonia, dokonca som to dala aj na záclony a pekne voňali dlhú dobu.

marticka85po
17. sep 2020

Modry lenor je 🔝

vierkainka
17. sep 2020

Modrý Silan, Lenor modrý aj žltý, Softlan voňajú nádherné hlavne fialový, modrý a aj žltý.Tak vyskúšaj.🙂Ja kombinujem Persil so Silanom a prádlo je voňavé.