Ako vyčistiť rúru medzi sklom? Dá sa to?

dada7701
5. júl 2022

Ženy poraďte, medzi sklo na dvierkach rúry mi sadla špina, postekane, nevyzerá to dobre 😔dá sa to vyčistiť?!? Bojím sa rozobrať, aby sa nestalo,že to potom nezlozime...má niekto skúsenosť ? Máme zn. Nardi.

nerya
5. júl 2022

Nám sa. Napríklad dá to jedno sklo vysunut len von, prišla som. Na to po dvoch rokoch 🤦🤦🤣🤣

aalt
5. júl 2022

@dada7701 no na electrolux-e sa to tiez tak nejak da vysunut. Kazdopadne mame to na cistenie "prisposobene".

20erika07
5. júl 2022

To su len dva uchyty ktore drzia a v pohode sa da vybrat, len bacha ked vyberies, dvierka sa same zdvihnu hore ,aspon teda u mna na gorenje

paulinadreamy
5. júl 2022

@dada7701 S touto značkou konkrétne nie, mám Electrolux, a pekne sa dá rozobrať, a vyčistiť🙂 otázka pár minút. Skús pozrieť na YouTube návod ako dať dole dvierka.

ivangeline
5. júl 2022

Vdaka za otazku. Aj ja uz isty cas premyslam ako na to. xD

saxana000
5. júl 2022

Mam whirpiol a viem vybrat vnutorne sklo.skus odfotiti ako to mas mozno poradime

deti95060810
5. júl 2022

tiež máme Elektrolux a vysunúť sa nedá, ale mm mi to vždy rozoberie...a potom po umytí zloží.

evica17
5. júl 2022

A ja som sa už zmierovala s tými stekancami že to bude navždy :p a ono to pôjde asi vyčistiť 🙂

elizabet173
5. júl 2022

@nerya ja som na to ani neprišla, poradila kamarátka 😂, návod čítam až v najväčšom zúfalstve a tam som sa ešte nedostala

elizabet173
5. júl 2022

@paulinadreamy do čerta YouTube, že ma ti nenapadlo, veď tam sa dá nájsť všetko 👍

paulinadreamy
5. júl 2022

@elizabet173 teraz neviem či je to irónia ale veru návody tam nejaké sú ☺️

elizabet173
5. júl 2022

@paulinadreamy nie, nie je to irónia, ja som na to fakt neprišla, pýtala som sa v práci, nechcela som do toho montovať drahého, on je síce veľmi zručný, ale chcela som ešte niekedy piecť 😎

paulinadreamy
5. júl 2022

@elizabet173 mne to polovička spravila v priebehu pár minút,takže skús,žiadna veda 🙂