Ako ste spokojné s nafukovacou vírivkou?

mimaaaa20
23. júl 2023

Ahojte,ma niekto doma na zahrade nafukovacie jacuzzi? Ste spokojny alebo ani nie? Zaujma ma ci je to nakladne na energiu Dakujem krasne za info

maca1984
23. júl 2023

Majú svokrovci už 4 rok.
Také domáce " bublaníčko".
Ako vírivka s pevnými stenami,tryskami, sedením atď- za xy tisíc € to nie je, ale je to fajn.
Chceli sme aj my nafukovaciu, ale šetríme na pevnú.

zalka
23. júl 2023

@mimaaaa20 mám doma tretím rokom, energie nepostrehli sme nejako vyššiu spotrebu, ale viac menej nás neláka sa tam hodiť keď je vonku zima chladno. Keď sú horúčavy tak úžasne padne hodiť sa tam do 31st.vody a osviežiť sa. Aj teraz nie je tak horúco a ťahajú sa mračná, akurát som len filter pustila aby nezmutnela voda ale nevlezem dnu 26 st.voda mi je chladná...asi by som bazén nevyužila.

Za mňa je to skvelá vec a pýtame sa občas sami seba ako sme bez nej vedeli fungovať roky predtým.

mimaaaa20
autor
23. júl 2023

@zalka a ked nahrejete vodu na 30'C tak ako dlho vydrzi bez dalsieho ohrevu ked su zapnute ,,bublinky" ...pri vonkajsich teplotach 26'C ?

andrejka1974
23. júl 2023

@mimaaaa20 ja mam normálnu vírivku a vermi teplota vydrží aj niekoľko dní akeď ju púšťam cez deň viackrat

zalka
23. júl 2023

@mimaaaa20 hm...neskúmala som no pri bublinkach sa dosť rýchlo ochladí...čo som postrehli tak cca hodinu trvá nahriatie o cca stupeň... Včera pršalo...dnes je pod mrakom a teplota je 25 stupňov...čiže o 6-7 hodín by som sa mohla virit ak by som teraz zapla ohrev... Ale ak je teplo tak častejšie tam lezeme a vychladne v noci voda na 28 stupňov... Čo je potom ľahšie nahriat a rýchlejšie...
Sused sa kúpe snáď každý deň za každého počasia..tak on permanentne hreje vodu...my ozaj viac na osvieženie používame. Keď je vonku 20 stupňov tak ma to neláka lebo dýchať sa dá. No ak je vonku 30 -34 stupňov tak ovlazenie vítam...