Ako si vybaviť malé domáce fitko?

28. sep 2024

Dobrý večer, máme v dome priestor na malé domáce fitko. ja mám nadváhu, mám 105 kg, preto by som chcela stroje, ktoré mi neublížia. Veslovací trenažér je vhodný? Bežiaci pás? ďalej chcem fitloptu, činky. Bude to fajn?

biba_18
28. sep 2024

áno. plus jednu lavičku, najlepšie polohovaciu sed-ľah a dvojručku…

autor
28. sep 2024

Hej, lavičku som zabudla, to už muž objednal. Máme tam priestor 40m2 takže celkom sa toho zmestí dnuka. A ešte aj zrkadlo a rebriny by som chcela. Ďakujem.

really8
28. sep 2024

Odporucam napr rebriny a hrazdu na stenu

dragon29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minenkak
29. sep 2024

Prosím najprv schudnúť, aby si to všetko mohla používať,nechcem ťa uraziť ale na rebrinach sa s touto váhou aj tak neudrzis,veslivaci trenažér ako chceš používať pri tejto váhe, tam sa musíš poskladať,keď stojíš zohnes sa k zemi? Zatiaľ schudnúť prechádzky, činky do ruky a vlastné telo je aj tak najlepší cviciaci nástroj .Choď von a začni s rýchlou chôdzou,bicykel

pe_mi
29. sep 2024

Ahoj,my máme multipress , lavičku a jednoručky.stači na všetky partie.plus chodíme na bicykel a beh,ale vonku.bežiaci pás by sa nám nevošiel a popravde som zvyknutá už po vonku.je to zdravšie.
Samozrejme úprav stravu a!nečakaj ,že to pôjde hneď.
Mne sa váha spustila až po pol roku a to naozaj intenzívneho cvičenia plus úprave stravy !! Vydržať! Držím palce, budeš sa cítiť skvelo!

kiki68
29. sep 2024

Ja mam doma polku izby takto vybavenu, za mna je super stojan na tyc a tiez zaroven na zavazia, lavicka ( polohovatelna), fitlopta a potom idealne mat hornu a dolnu kladku. Jeden matrac ( ten zeleny z ikea), to poskladas vzdy ked treba, dve cinky nastavitelne a teda kotuce k tomu. S tymto musis vediet zrobit skoro vsetko . Jaj a este gumy na cvicenie.

minenkak
29. sep 2024

TRX

kiki68
29. sep 2024

@minenkak to mam doma a pouzivala som to asi rok, akurat tam musis mat pri takej vahe okolo 100 kg uz dobre upevnenie, pripadne pevne dvere.

minenkak
29. sep 2024

@kiki68 stačí hmozdinka a skoba ,udrži to aj mna s mužom keď sa zavesime

kiki68
29. sep 2024

@minenkak zalezi v akej stene, my sme toto riesili uz v druhom dome ( stare stavby), v jednom sa to podarilo celkom, ten druhy zial nie ( byt z 18/19 stor)