Ako sa zbaviť zápachu moču?

sabca_m3
15. okt 2022

Ahojte. Prednedávnom sme predali náš byt s plným vybavením, takže potrebujem to tu dat dokopy a hlavne co sa týka gauča a manželskej postele. Bolo obdobie odplienkovania tak nam dcera pocurala párkrát gauc aj posteľ , mate nejaku zaručenú radu s cim odstranim pach moču? Nieco hlavne co mi nevyžerie gauc a neostanú fľaky 😄🤷

pribinak
15. okt 2022

@sabca_m3 profesionálne Tepovanie

sabca_m3
autor
15. okt 2022

@pribinak mame doma tepovac takze si to robievam sama ale zaujimali ma rady alebo mozno nejaky prostriedok

simca06022011
15. okt 2022

@sabca_m3 po urcitom obdobi? to bolo treba riesit cistenim hned a vetranim. Inak normalne vytepovat, ja niekedy davam do stroja normalne persil :D ale moj stroj to zvladne aj sedacka :D

sabca_m3
autor
15. okt 2022

@simca06022011 mame novy gauc par mesačný tak sa bojim ze ho poskodim🤣 tepovala som ho uz raz s jednym prostriedkom ale nejak nic moc, nezabralo

luccija
15. okt 2022

@sabca_m3 zavolat tepovaca ty to tak nevycistis

sabca_m3
autor
15. okt 2022

@luccija no asi to vidim ajja na tepovacov, nechcela som zbytočne minat ked doma mame ten tepovacov ale tak aspon mi to spravia ze mi mozno zmizne aj ten zapach mocu🤷

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slovenka753
15. okt 2022

Nič ako profesionálne tepovanie nepomôže. Ak teda nemáš doma stroj za pár 1000e

brembo
15. okt 2022

@slovenka753 ale pomôže,dá sa to i s neprofesionálnym strojom. Len to potrebuje kvalitné profesionálne čistiace prostriedky,a nie tie tito šuviksi,čo sa bežne predávajú v drogérii a i nejaké triky a skúsenosti. Lenže tie triky a skúsenosti má len človek,čo to robí každý deň. Hlavne netreba šetriť vodou.

enziii78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz