Ako sa zbavíme pisiviek?

rebeka34d
6. nov 2020

Ako sa zbavím pisiviek?

klarissa25
6. nov 2020

pisivky su tam kde je vlhkosť ak sa zbavíš tej tak sa zbavíš aj ich. Každopadne su uplne neskodne...

ivanaa346
6. sep 2021

@rebeka34d Ahoj .Podarilo sa ti zbaviť tých pisiviek? My sme sa presťahovali do nového domu a tu ich je neúrekom aj keď tu uz bývame rok iba teraz sa akosi extrémne namnozili .Vyliezaju z list od podlahy .Mamr ich v každej izbe. Prosim ak môžeš niečo porad co zabralo u vás. DAKUJEM

rebeka34d
autor
7. sep 2021

@ivanaa346 Ahoj, ja som ich mala len v izbe inak v byte nikde neboli a zbavili sme sa ich asi tak ,že sme začali viac vetrať a potom po nejakom čase zmizli… Asi som ti nepomohla ale dúfam že sa ich zbavíš.

ivanaa346
7. sep 2021

@rebeka34d Dakujem za odpoveď len my vetrami kazdy den tak v tom to nebude .A nejde mi fo hlavy ze rok nič iba teraz a neviem z čoho ako vznikli .

poopsie
7. sep 2021

@ivanaa346 z vlhkosti aj ja ich mám... No sme súčasťou prírody... Aj pavučiky s nami bývajú 🤷‍♀️zaliezaju za lišty, či zárubne... Príde zima budete kúriť a minimalizuje sa ich počet, čo mňa viac štvalo boli švehly-rybenky v byte, sú väčšie a tak strašne nechutné

ivanaa346
7. sep 2021

@poopsie
A prosím ta aj ty ich máš tak veľa? My ich mame v každej izbe v chodbe aj do potravín sa mi dostali,musela som vyhodiť pol špajze. A zabijem ich asi 100 denne nepreháňaj. Strašne mi vadia lebo ich vidím všade kde sa pozriem

poopsie
7. sep 2021

@ivanaa346 minulý rok som ich mala tak veľa, mala som ich v cesnaku... Tak neviem či v ňom som si ich priniesla 🤷‍♀️lebo hlavičky boli plné chrobákov, teraz kde tu vidím návštevníka... Všetko otvorené poriadne štipcujem, alebo presypavam do inych nádob a múku si odkladám do sáčkov, neriskujem návštevu

ivanaa346
7. sep 2021

@poopsie A ako si sa ich zbavila ,ci si ich mala iba v tom cesnaku a nikde inde ?

poopsie
7. sep 2021

@ivanaa346 stiahnuť vlhkosť pomohlo, kúrením a keď vieš, že niekde ich je veľa tak povysáva daj dole listu a aj za ňou... Aj teraz môžete skúsiť dom prekúriť

ivanaa346
7. sep 2021

@poopsie No máš pravdu len mi ich mame pod každou jednou lištou.Ale ďakujem veľmi pekne za rady

poopsie
8. sep 2021

@ivanaa346 nemáš začo, dúfam že to pomôže aj vám