Ako sa odvápňuje kávovar Krups EA817010?

heni3
6. okt 2023

Prosim kto ma tento kavovar,ako sa odvapnuje,dakujem

heni3
autor
6. okt 2023

@lukbe dakujem manual mame,vy mate taky kavovar

heni3
autor
6. okt 2023

@lucka_ke dobry den,dakujem,je ot podobny kavovar,vy aj mate taky kavovar

lukbe
6. okt 2023

@heni3 nie,ja nám iný.

guudy
6. okt 2023

@heni3 mas manual, treba ho aj precitat.

heni3
autor
6. okt 2023

@guudy keby mi nepovies ani neviem,ja potrebujem s niecim poradit.Nepotrebujem taketo mudre reci,to si nechaj pre deti

guudy
6. okt 2023

@heni3 ehm, zjavne som si aj nechala🤪

heni3
autor
6. okt 2023

@guudy super,rob tak aj nadalej a neprovokuj ludi,ktory tu hladaju pomoc

stellarstar
6. okt 2023

@heni3 v návode je to pekne rozpísané?

heni3
autor
6. okt 2023

@stellarstar dakujem za pomoc,mame kavovar uz 3 roky,vyskytol sa problem a chceli sme poradit,ale ako vidim kazdy radi precitat navod,,takze dakujem,skusim servis,mozno tam budu ustretovejsi ludia

stellarstar
6. okt 2023

@heni3 tak napíš aký problém máš? Ja nechápem prečo treba z ľudí ťahať?? Napíšem aký mám problém a čakám a nie byť taká nepríjemná ako ty. Tak ešte raz rozpìš aký máš Problem

stellarstar
6. okt 2023

@heni3 a áno v návode sa toho veľa dočítaš

heni3
autor
6. okt 2023

@stellarstar pisala som tu prvy krat,dala som nadpis,a myslela som ze to potom cloveku ktory chce poradit opisem a ine od zaciatku necitam,len ze treba citat navod,takze sa ospravedlnujem ze moja reakcia je uz taka aka je,,Radila som vela krat ale radu som pytala prvy krat.Zial prispevok sa uz neda zmazat,mozno da,ale ani to neviem,dakujem a ospravedlnujem sa

stellarstar
6. okt 2023

@heni3 ako sa odvápnuje..... toto resp postup nájdeš v návode. Mam tiež multi kávovar návode mam aj knihu aj v telefóne a tam je naozaj veľmi pekne rozpísané aj chyby sú tam a ako odstrániť chyby. Nikde nepíšeš že si chcela radu ci máš problém. Úprimne aka otázka taka odpoveď tak sa odpovediam nečuduj

heni3
autor
6. okt 2023
stellarstar
6. okt 2023

@heni3 a problém máš aký? Mala som saeco a teraz mam krups. Alebo už pomoc nepotrebuješ?