Ako periete špinavé veci od príkrmov?

gvenduska
24. okt 2021

Ahojte Maminy
Poraďte
Ako periete respektíve čo používate na veci špinavé od príkrmov hokaida bataty mrkva
Čo naozaj pomáha a neškodí detskej pokozke a neostávajú škvrny
Dakujem za každú radu

nika_m
24. okt 2021

Ja som pouzivala klasicke zlcove mydlo, s ktorym som dane body preprala a este namocila do prasku na skvrny Tierra Verde, ci ako sa to vola...maly mal ekzem a neskodilo mu to...jasne, ze po namoceni som este klasicky vyprala...ALE...co sa tyka mrkvy a hokaido tekvice 🤦 to bolo na 90% nevypratelne...mozno ja som zle namacala, ktovie 😳 ale tieto oranzove zeleniny na to mi nic nezaberalo

gvenduska
autor
25. okt 2021

@nika_m dakujem za radu
Práve že ja skrvrny nemám len z tých príkrmov takze nato potrebujem účinný prostriedok čo mi to vyperie

gabsisi
25. okt 2021

@gvenduska mne pomohli jedine prať hneď po jedle. Tuším som zvykla prepláchnuť studenou vodou a max do hodiny zapnúť pracku. Inak to nešlo

zuvelyn
25. okt 2021

Nastriekam vanish na skrvnu a vyperiem v práčke s ostatným oradlom
Vždy všetko zišlo od mrkvi cez černice az po cviklu.

veronice
25. okt 2021

Este za cerstva som nastriekala biostainom, prwsuchla v rukach, hodila do pradelnika a prala aj o dva dni v ecomimi prach/gel. Ak sa stalo ze nezislo (velmi malo krat sa stalo) tak este sup do agenta a znova vyprat a hotovo. Biostain, agenta aj pracie prostriedky mam z eurony, rada ti poslem vzorky ak chces, vyskusas, uvidis 🙂

gvenduska
autor
25. okt 2021

@veronice môžem poprosiť agenta si chvália to asi vyskúšam

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronice
25. okt 2021

@gvenduska jasne, pisem ti ss 🙂

miadi
28. okt 2021

Staci oplachnut v obyc vode hnet a dat prat skor ako to zaschne idealne ako tu uz bolo pisane do hodiny .. ked to zaschne skvrna je zažrata potom mozes skusit vyvarit vo vysokej teplote,