Ako odstrániť šmuhu na televízore?

23. nov 2021

Prosím poraďte ako odstrániť šmuhu na televízore. Použila som mäkkú handru a trošku nastriekala sprej proti prachu, len raz som striekla na handru úplne minimum. No a ostalo toto, pri zapnutej tv to nevidno len keď zasvieti slnko alebo je vypnutá. viem spravila som chybu neviem čo má to napadlo 😭 aky čistič používate vy

dominushka23
23. nov 2021

ja pouzivam roky okenu 😀 viem nemala by sa, ale nejako to neriesim a vsetko ficiii

autor
23. nov 2021

@dominushka23 skúsila som to nasledovné zachrániť s okenou a mám pocit že ešte horšie to bolo 😀

dominushka23
23. nov 2021

tak som moc nepomohla 😀 😀 ale sem tam na capky viem pouzit aj utierku na cistenie okuliarov co v lidli predavaju

autor
23. nov 2021

@dominushka23 manžel není doma tak mám týžden na to aby som to zachránila 😀😀😀 skúsim tie utierky z Lidlu. Ďakujem za tip

autor
23. nov 2021

A pozerám že už to zmizlo 😀

ivkazba
23. nov 2021

Ja používam z DM vlhčené brúsky na obrazovky, ak nestačí utrieť od prachu.

dominushka23
23. nov 2021

tak super 😀 ja som kupila v lidli aj vlhcene na obrazovku ale tie stoja za prd 😀 tak u nas bud okena alebo tie obrusky na okuliare 🙂 za malicko

autor
23. nov 2021

@ivkazba ďakujem 🙂

brembo
23. nov 2021

sprej proti prachu na povrchu zanecháva tenký film,preto potom vidno rozdiel tam kde nie je tá vrstva.

brembo
23. nov 2021

@dominushka23 ešte ich predávaju ? Ja ich neviem zohnat.

dominushka23
23. nov 2021

@brembo obrusky na okuliare?..ano samozrejme pri pase na pokladni ..ja ich kupujem kazdu chvilu

brembo
24. nov 2021

@dominushka23 áno tie. Dakujem🌹