Ako odstránim pleseň zo špárovačky?

kakali10
1. mar 2019

Baby prosim vas cim dal dole plesen zo spar v sprchovom kute ? Ked sa zacne robit na obklade tak to dam pekne dole octom ale ocot na spary nepomaha.. sparovacku mame uplne bleducku , teda mali sme .. cim dalej viac je do cervena uz som z toho na nic 😑

jamimka
1. mar 2019

Savo, kefa. A pravidelne utierať dosucha.

kakali10
autor
1. mar 2019

@jamimka no tomu savu sa prave vyhybam teraz v tehotenstve .. to je najvacsie svinstvo ake existuje .. vzdy poviem priatelovi nech to tam nastrieka a pretrie ale vies jak to chlap urobi, len tak aby sa nepovedalo 😂

s1m.one
1. mar 2019

ahoj toto aj mna zaujima, tiez som zvedava co poradia zienky 🙂

milanm_
1. mar 2019

Všimol som si v drogerii. Osobne neodskúšané. https://www.rinterier.sk/eshop/ceresit-stop-ple...

lenadka
1. mar 2019

@kakali10 najväčšie svinstvo??? O čom píšeš veď sa s tým aj pitná voda dezinfikuje, obyčajný chlór, samozrejme že nie je vhodné aby si to teraz dýchala, ale inak to nezíde, len ako píše
@jamimka savo, kefa vydrhnúť. Chlapa poslať späť že to nevydrhol dobre. Nech si zvyká odteraz viac pomáhať, nie len akože. 😊😘

lucka12399
1. mar 2019

@kakali10 ja tiez pouzivam kefu a savo a ide to pekne dolu, teraz ked som tehu to tiez nechcem moc pouzivat.. ale ked sprchu pravidelne umyvas tak niekedy ani savo nepotrebujes 🙂

kakali10
autor
1. mar 2019

@lenadka jednak to teraz nechcem dychat a ked som tehotna nebola tak som to tiez nejako nepouzivala , mame malu kupelnu a ked sa to tam nastriekalo stacila troska tak sa tam nedalo dychat.. az ma stipalo v nose fuj .. ze o com pisem , sak to ide cloveku porad vyzrat sliznicu .. urcite existuje aj nieco ine ..

lenadka
1. mar 2019

@kakali10 veď to nerob ty v žiadnom prípade. Nech to spraví chlap.

lucka12399
1. mar 2019

@kakali10 ja pouzivam aj savo priamo na kupelky a to vobec nedrazdi nic .. ani to nesmrdi ako savo

kakali10
autor
1. mar 2019

@lucka12399 ja mam doma savo proti plesniam a to je katastrofa 🤭

lenadka
1. mar 2019

@kakali10 inak dýchať spóry plesní to je tiež taká mňamka, radšej by som vydržala to jedno nastrekanie savom.
Ak nie to vyskúšaj fixinelu. Stojí okolo 1€. Tiež kefa a vyšúchať s týmto.

titla
1. mar 2019

Mne sa velmi osvedcil Larrin proti plesni. Nam sa plesen robila v silikonovom tesneni v sprchovom kute. Tiez smrdi, ale my sme nastriekali Larrin do sprchaca rano tesne pred odchodom z domu a nechali cely den posobit. Na tu chvilku kym to vystriekas aj zadrziz dych. Do prichodu domov smrad vyprchal a len sme vsetko oplachli vodou.

patrica8
1. mar 2019

Plesen nikdy nesuchat, roznesie sa to viac.
Len nastriekat savom a nechat posobit a vetrat. To zvladne aj chlap, otvorit okno a zavriet dvere na dva dni 😉