Ako ochrániť stenu pred deťmi

24. sep 2022

Pozdravujem, poprosim radu, ak niekto ma - pri detskej izbe mame z chodby kus steny, ktoru mensie deti stale chytaju alebo do nej vrazaju. Tak mi napadlo, ze by sme tam mohli nieco dat, len neviem, co - akurat, ze tapetu tam nechcem, chodba je dlha a posobilo by to na tom kusku rusivo. Neviete prosim o nejakom dpbrom aj estetickom sposobe, ako ochranit stenu pred vecnymi odreninami? Vdaka 🙂

stellarstar
24. sep 2022

Niečo takéto

ukulela
24. sep 2022

ked nechces tapentu, tak mozno este umyvatelnu farbu? no ja som sa zmieraila s tym, ze ked podrastu, hned malujeme .... co neostalo pocapkane, ostalo pokreslene ....

evica17
24. sep 2022

@ukulela ja som tiež tak na Tom,lebo by som musela asi celý dom ochrániť pred nimi. Dakedy ich napadne taká vec čo len kukám . Raz som čistila topánky tým že som ich buchala o zem vonku aby blato opadalo a malý to videl a to isté robil s topánkami vo verande s tým že búchal aj o stenu a aj omietka šla dole,celá stena zašpinena.

20erika07
24. sep 2022

Su aj taketo panely, vies si to pekne vyskladat dizajnovo, ale neviem kde presne v chodbe to mas mat a tak

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada0902
24. sep 2022

Nechala by som to tak každý vie ze deti behajú a pocmaraju pocapkaju raz ich to prestane baviť a mozes vymaľovať ja to tiež už neriešim lebo muž to zatrel a zachviľu to bolo znova tak sa momentálne na to prdi

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. sep 2022

Dakujem pekne za postrehy, no my tam mame umyvatelnu farbu, ale ani ta sa neda ocistit od vsetkeho, a teda nevyriesi tie ryhy od hraciek a podobne. Tiez som kupila taketie mini vzorky farby, cim pretrem najokatejsie cmuhy, ale vo svetle su vidiet tie nove mini natery a presne ako pisete, jeden den clovek opravi a zamaluje, druhy moze nanovo. Tiez uvazujem, ci to nenechat tak, lebo starsie (6 a 4.5 r) deti to uz nerobia, iba najmladsia (1.5 r) a aj tak cakame mimi, cize pojde "dalsia runda" 🙈 asi ma to viac stve preto, ze sme sa len pred rokom prestahovali do noveho, tak este riesim kazdy blbinu...zrejme ma to bude musiet prejst 😊

pipistrel13
25. sep 2022

kazda to tak mame ked su deti male,pamatam sa ako som si vzdy myslela,ze ja budem mat uzasne steny,ked budem mat deti😂
teraz v lete som vymalovala chodbu a kuchynu,lebo vyzerala fakt strasne (po 4rokoch,lebo skor som vzhladom k velu povazovala za stratu casu)
v detskej mozu kreslit na steny kolko chcu a na schodisku sa realizujeme kazdy vecer cela rodina (vid foto) 😀a tie malovane steny od deti sa mi velmi pacia,co s si kedysi myslela,ze by som to neprezila

autor
25. sep 2022

@pipistrel13 jej, tak to je mile!!!