Ako nakombinovať obklad do kúpeľne?

killerqueen28
21. máj 2024

Ahojte, poradte prosim 🙂 ideme prerabat kupelnu a mame vybrany obklad len nevieme sko ho nakombinovat :D tmavo sedy a dreveny a neviem ci svetlejsia podlaha alebo steny… ci dat drevo na steny apodlahu dat tmavu alebo opacne, pre predstavu prikladam aj nejake fotky
Dakujem za nazory 🙂

vladdinka
21. máj 2024

mne sa najviac paci ta kombinacia ako je na poslednej foto, kde je drevena podlaha a obklad na stenach. len mi to pride take cele tmave akosi.

januska12323
21. máj 2024

Tmavej čo najmenej, mne to pripadá ako v nejakom bunkri.

danica2711
21. máj 2024

máš kúpeľňu presvetlenú oknom alebo aspoň svetlovodom? Lebo inak je to veľmi tmavé, keď už, tak viac dreva než tých tmavosivých obkladačiek

lauriinkaa
21. máj 2024

@killerqueen28 veľmi záleží aj na pôdoryse kúpeľne. Či je úzka a dlhá, alebo je to priestranný štvorec...Napríklad pri úzkej dlhej, ak si dáš tmavý obklad na najvzdialenejšiu stenu od dverí, opticky sa ešte predĺži.

simsalabim
21. máj 2024

Moc tmave na mna. Ak takato farebna kombinacua, tak tmavea dlazka, steny svetle.

nikasmile
21. máj 2024

Páči sa mi 2.obrázok.

janickacrazy
21. máj 2024

Za mna je najkrajší ten prvý obrázok, ale len v tom prípade, že máš v kúpeľni okno, inak to môže posobiť veľmi tmavo.

katarinaforever
21. máj 2024

@killerqueen28 ahoj ja to mám takto

kp7333
21. máj 2024

Tmava velmi pohlcuje svetlo a vidno na nej vodny kamen. My mame svetlosedy obklad aj dlazbu a skombinovali sme s drevom (dvere, skrinka a lavicka v sprchaci).

sono2
21. máj 2024

Mne sa neľúbi ani jedno

magic08
21. máj 2024

v byte sme mali na zemi v kuchyni ciernu dlazbu. poviem ti, nikdy viac a do kupelne uz vobec nie. Stanes sa otrokom kupelne

janickacrazy
21. máj 2024

@magic08 my máme čiernu dlažbu v kúpeľni aj vo wc, ako nie je to také hrozné, čakala som horšie, manželovi sa to veľmi páčilo, umyjem raz do týždna a úplne to stačí, máme tam koberček, tak sa to dá

lakebabe
21. máj 2024

@killerqueen28 my máme ten ísty co na prvej foto velkometrazny aj wecko aj kúpeľňa mame aj zem aj steny z toho istého kombinované s bielym lesklym kupelnovym nábytkom a čierna matna - sprcha, batérie, splachovace... bola som proti tmavej ale druhu kúpeľňu mame svetlu a ta tmava sa mi paci viac

magic08
22. máj 2024

@janickacrazy mozno v kupelni je lahsia udržba, kedže len frkanice vody riesis, no v kuchyni to nebola stastná volba 🙂 no uz to riesiť nemusim nastastie 🙂

margotka17
22. máj 2024

Za mňa skôr viac vzoru dreva a zvyšok tmavý, aby kúpeľňa nepôsobila príliš tmavo, ako v pivnici.

feb13
22. máj 2024

Na tie velke formaty dajte pozor, lebo casto su vypukle a je to dost vidiet.