Ako máte doma ozdobený stol počas bežných dní?

11. jan 2024

Ako máte doma ozdobený stol v bežne dni? Dala som preč vianočný obrus a doplnky a rozmýšľam čo nan dám teraz 😃 predtým sme stol nemali jedli sme v obývačke pri tv ( aj teraz stol v kuchyni využívame minimálne 😃) a nemám akosi predstavu čo nan dať.
Mám rada minimalizmus a ciste linie tak nechcem ani obrus skôr možno len nejaké podložky pod tanier a nejakú vazu na stred ? Komu nevadí môžte hodiť foto rada sa inšpirujem 😊

momoftwo
11. jan 2024

Ahoj, my mame dreveny stol a milujem jeho strukturu, toez nedavam obrus, len cez vianoce mam take behune. Ked prejdu Vianoce mame to takto

h2
11. jan 2024

Ja sa za síce za minimalistku nepovažujem, ale na jedálenskom stole mám najradšej nič. Ešte aj soľničku, či stojan na servítky po jedle odkladám. Výnimkou sú Vianoce, alebo keď má prísť návšteva, to mám obrus aj nejaké tie dekorácie. Ale ináč v bežný deň len čisté tmavé drevo stola.

simsalabim
11. jan 2024

Ozdobeny ho nemame, zato na nom mame ozdobnu skatulu a v nom kvantum vitaminov a liekov (antihistaminika - z 3 ludi ma kazdy predpisane ine, manzel na tlak, ja na klby, magnezko, vit D a C..... Pri 5 ludoch je toho dost a takto to je na ociach nikto na to nezabudne.

aglaonema
11. jan 2024

U nás je tiež len taký miniobrus v strede( rozumej 15x40 cm, na ňom mám jeden malý kvietok a držiak na podložky pod poháre 🙂

struhanka
11. jan 2024

@momoftwo Máte nádherný stôl! Aké má rozmery?

momoftwo
11. jan 2024

@struhanka dakujem😊 220x100

nikyy
11. jan 2024

Ja mám na stole podložky pod taniere a misu s ovocím nerezovu 🙂

autor
11. jan 2024

@momoftwo krasny, presne takto som si nejak predstavovala 😊mám podobný a tiež sa mi to drevo veľmi páči čiže ho chcem holý a len nenapadne podložky asi v prírodných farbách a do stredu bud nkeco takéto alebo stojan na sviečku ale to bude na veľkom stole pôsobiť malicke

nevenka
11. jan 2024

Zn. maly byt a 4 deti, nemam to kde mat 😅🤣

nevenka
11. jan 2024

@momoftwo wau, neviem, ci neprehodnotim, co si dame do domu. Len, mame maly priestor...a na tej stene mate co?

mimikarol
11. jan 2024

Kvet a krabičku s vreckovkami

buberova
11. jan 2024

Nič, máme malý stôl tak sme radi že sa tam pohodlne najeme

martinka13
11. jan 2024

Mame masívny veľký drevený stôl z Javoriny, takže minimalistický. Mame na ňom len sklo a v strede vždy kvety. Buď vo váze alebo orchideu.

mamickalisticka
11. jan 2024

@momoftwo wau wau waaau, toto je jedna veľká krása 🤍 a môj sen, dlhy stol a lavička 😍

momoftwo
11. jan 2024

@nevenka on bol robeny namieru cize dal sa zvolit aj mensi rozmer🙂 to na stene ma nejaky nazov ze Oikos travertino romano sme tusim vybrali, ono to ma strukturu a take ako keby diery odfotim to zblizka

dusankomoj
11. jan 2024

U nás takto+ farbičky,lego,autíčka😊 ale to asi nepovažujem za dekoráciu(toto bolo fotené skoro ráno,preto tak prázdno)

momoftwo
11. jan 2024

@nevenka je to inak nazivo teplejsie neviem preco to hadze tak studeno

momoftwo
11. jan 2024

@mamickalisticka ano aj ja som velmi chcela takuto lavicu🤍

andigab
11. jan 2024

@momoftwo vyzerá to úžasne, krása, útulný príbytok ❤️

milanemila
11. jan 2024

Ja mam cez jedalensky stol iba behun a v strede vazu, kde je vacsinou nieco zelene alebo sezonne kvety. Plus teda korenie/sol v mlynceku.

nevenka
11. jan 2024

@momoftwo dakujem a to je nejaky obklad? Ja zvazujem taky vidiecko provensalsky styl do kuchyne a obklad taky ako falosne tehly, biely alebo jemne pieskovy, len neviem, ako sa to bude udrziavat. Mame to spojene, obyvacko kuchynu, no a nas je 6, tak velky stol sa nezmesti, ale rozkladaci by som chcela. Okna mame take tmave. Mohli by sme pokecat aj cez SS, pripadne messenger?
Kde ste si davali robit stol, naozaj je nadhernyyy.

nevenka
11. jan 2024
nevenka
11. jan 2024

@momoftwo ahaaa, uz to kukam, to je dekorativna omietka 😅

momoftwo
11. jan 2024

@andigab dakujem, snazila som sa nech je to utulne😊

btus
11. jan 2024

my nemáme na stole počas bežných dní nič. Ani len soľničku. Iné je to počas nejakého sviatku. Ale dieťa si robí na ňom aj úlohy, máme tam aj notebook, tak preto. Je to taký náš multistôl. 🙂

dusankomoj
11. jan 2024

@nevenka aj ja mám za stolom dekoratívnu omietku a moja sa dá normálne utrieť vlhkou handričkou(viem to,lebo muž si kýchol s plnou pusou😪 a nestihol dať ruku)

fineta
11. jan 2024
momoftwo
11. jan 2024

@nevenka facebook nemam ale kludne mi tu napis spravu co ta zaujima, kuchynu mame tiez spojenu s obyvackou a kuchynu mam sloniu kost taku provensalsku. Firma na stol sa vola Karpis🙂

momoftwo
11. jan 2024

@nevenka to normalne maliar maloval ale dost sa s tym prplal, ta struktura alomkeby diery sa robi rucne..na inych stenach mame dekorativnu omientku ale to je zas trosku ine

kiki68
11. jan 2024

Ja mam iba vazu na stole, pod nou taku slamenu podlozku. Nic ine.