Ako mám vyriešiť odkladanie topánok?

weronikcka
4. jún 2024

Ahojte,

prosím o radu / inšpiráciu.
Ideme si dávať na chodbu vstavanú skriňu a neviem ako mám vyriešiť odkladanie topánok.
Možnosti:
-klasické šuflíky
-vyklápacie šuflíky
-poličky a otváranie posuvnými dvierkami
Šuflíky (poličky) budú dva a chcem ich umiestniť pod sedením
Ako to máte riešené, prípadne ocením rady čo si dať / nedať
Dakujem 🙂

tanyan
4. jún 2024

Ahoj,
záleží aj od typu topánok, ktoré tam chceš skladovať. Iný priestor treba pre lodičky, tenisky, šlapky, gumáky, kroksy, moonboot...
Ja uprednostňujem poličky, aj keď ja mám vzhľadom na množstvo topánky v krabiciach obrázkom k sebe. 😀

januska12323
4. jún 2024

Poličky

lilianka28
4. jún 2024

Ja presne ako @tanyan . Najlepšie sa mi osvedčilo nechávať pôvodné škatule od topánok a tak uskladniť v policiach. Dajú sa poukladať jedno na druhé a zároveň sa na topánky nepráši a je to prehľadné.
@weronikcka

snowflakenel
4. jún 2024

Police v skrinoli s posuvnymi dverami. Ulozis prehladne topanky do krabic,,v ktorych boli kupovane.
Pod stropom mam este take.2.vacsie police s krabicami na sezonnu obuv. V lete a zime.len prehodime

cimage
4. jún 2024

Aktualne topanky mame v skrinke s policami a zimne mam v krabici schovane so zimnymi vecami. V zime opacne.

princezna_bosorka
4. jún 2024

@weronikcka ak uvazujes nad vyklapacimi suplikmi, over si, ako tam tvoje boty sedia. My sme taky botnik vydedili a rychlo siel prec - manzelove topanky sa tam nezmestili (velkost 46)....