Ako čistíte práčku?

11. jún 2022

Ako čistíte práčku? Čím?
Preventívne.

klara7227
11. jún 2022

V tescu si kúpim prostriedok na čistenie práčky.

dskjhfdlkdjhl
11. jún 2022

Prostriedok na cistenie pracky (kupujem v Lidli), hodim upratovacie handry, aby to neslo naprazdno, lebo ked to ide naprazdno, tak sa to nedostane dostatocne vysoko. Nalievam priamo do bubna a robim to raz za 2-3 mesiace.

andrea_82
11. jún 2022

@dskjhfdlkdjhl a ked tam hodis tie upratovacie handry, nemas pocit, ze sa pracka vlastne poriadne nevycistila? Na jednej strane das cistiaci prostriedok, na druhej spinave handry.
Ja inak tiez pouzivam tie flasticky s cisticom pracky - Lidl, Kaufland alebo teraz som nasla aj znacku Savo. Pracka ma cistiaci program, v navode pisu, ze ho mam pustit uplne naprazdno, bez cistica aj bez naplne.

54tinka54
11. jún 2022

Ja pridávam občas do prania ocot. Dezinfikuje a zbavuje vodného kameňa.

dskjhfdlkdjhl
11. jún 2022

@andrea_82 moje upratovacie handry su po kazdom upratovani oprate a hadzem ich tam ciste-je to len preto, aby pracka nesla naprazdno, vysvetlil mi to opravar praciek. Robim to tak a som spokojna. Ak sa niekomu osvedcilo nieco ine, tak sa tiez rada priucim, aj ked ja to uz u seba menit asi nebudem.

dskjhfdlkdjhl
11. jún 2022

@andrea_82 a nemusia to byt nutne upratovacie handry, malo by to vsak byt nieco, u coho nebude vadit, ak sa to napr. zrazi. Takze ja to riesim tymi handrami.

noami12
11. jún 2022

Ja povysavam bubon, vyutieram poriadne gumu, dám do bubna krystalovu sódu a do briehradok ocot a pustím skoro 3h program na čistenie práčky 🙂

xena0
11. jún 2022

@andrea_82 by ma zaujímalo ako si prišla k špinavým handram 😁😁 handra fakt nemusí byť špinavá

marticka85po
11. jún 2022

Ja cistim pracku tak,ze hodim do bubna 2kapsuly urcene do umyvacky riadu a pustim najdlhsi program na 90stupnov aj s predpierkou.Krasne vycisti aj vylesti bubon

daniela2202
22. jún 2022

Ocot, ocot, ocot

20erika07
22. jún 2022

@noami12 vo viacerych clankoch som citala, ze najprv sa ma vyčistiť s krys.sodou a az potom s octom lebo ked to spravis naraz tak to nema účinok lebo soda s octom- z toho sa stane neutralny roztok ,tak neviem co je na tom pravdy

anicka176
22. jún 2022

Aspon 250g kyseliny citrónovej do bubna a program na čistenie bubna

noami12
22. jún 2022

@20erika07 ahááá tak to neviem, ďakujem za informáciu skúsim si o tom niečo prečítať. To ma veru ani nenapadlo ;)

nikus1996
13. feb 2023

Ahojtee, cistil uz niekto pracku s Washing machine cleaner 3v1 ??