Ako čistíte nerezové spotrebiče?

leknolina
21. okt 2020

Ahojte mamicky, prosim vas cim cistite nerezove spotrebice aby neostali Flaky?
Druha otázka cim cistite ruru zvnutra a ako.. mame novu a chcem ju udržiavať v cistote. Dakujem

lenuska9999
21. okt 2020

V DM kupujem prípravok na spotrebiče na mastnotu.. neviem teraz ako sa volá. Ale je v takej čiernej fľaške.

lenuska9999
21. okt 2020

Inak aj Cif je dobrý

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majamat
22. okt 2020

a nikdy klasickym Savom. to ani na mastnotu nejde, ale nahodou keby si chcela, *Savo, ani chlorove cistice nie. robia biely povlak na nereze, ktory nejde dole.

simca06022011
22. okt 2020

tak zalezi od toho co... ruru umyvam Amway pripravkom, jedine. Nicim inym 🙂 z vnutra. Nerezove casti z vonku, ci na umyvacke, mikrovlnka, rura.. hocicim, neostavaju mi flaky po beznych kuchynskych prostriedkoch/alebo napr. na okna/vacsnou v kuchyni mam taky univerzalny sprej na vsetko (savo a spol mimo umyvadla na nic nepouzivam). Mam aj skla vela, takze nechce sa mi na kazdu vec nieco ine riesti. No a digestor nas.. velky... to je ina kapitola. Makkou handrou a jarou napriklad ho riadne vycistim, a potom olejom :D (ano dobre citate, bud som mala z kuchynskeho studia sprej taky riadny silikonovy nejaky... a ked dosiel, docitala som sa ze aj olej funguje.. ) Ale to samozrejme nerobim velmi casto.

nelca84
22. okt 2020

@leknolina cif nerez, nastriekam a zotriem papierovymi utierkami