Aké stoličky k nášmu stolu?

vojtasova
24. máj 2024

Ahojte potrebujem radu 😍🙂 budem vďačná , keď mi vašim okom pomôžete vo výbere 🙂 máme takýto stôl v kuchyni , gauč bude Béžový alebo telovej farby ladit k tomu stoličky ? Alebo skôr ladit stoličky k stolu a zavesu ? Obývacia stena bude táto mám za stenou dekoratívnu omietku v zlatej farbe preto prosím poraďte mi čo nude lepšie a krajšie 🙂 doplnky budú čierne pripadne modré. Odfotila som vám akú máme kuchyňu , jedáleň 🙂 a aj zavesy “.
Poraďte z fotiek ale stoličky z dvoch obývacich stien ktoré vybrať , na stole budú tie podnosy pod tanier 😊 koberec neutrálny alebo oživiť ? 😍 ďakujem 🧡🧡🧡

glorikarebeka
24. máj 2024

Stoličky by som ladila k stolu

aiv
24. máj 2024

@vojtasova my mame tiež kuchynu v béžovej a stoličky mame tie kráľovské modré .. pekne to vynikne. Ak das všetko béžové bude to take nudne a jednoliate, ale to som ja 🙂 tak isto mame aj obývačku, ale mame ju oddelenú od kuchyne, že mame prírodne farby drevo a podlahy a gauc mame zas smaragdovy a šedé závesy a vankúše .. keď je všetko jedna farba je to take uhladene ale take .. 😂 snáď chápeš 😂 tým nechcem povedat, že tie fotky sú škaredé, aby si to nebrala v zlom

vojtasova
autor
24. máj 2024

@glorikarebeka takže ladit k stolu aj keď bude gauč čo som poslala áno vynikne to ? 😊 a obývaciu ktorá ?

vojtasova
autor
24. máj 2024

@aiv ja si nechám rada poradiť takže modré 🙂 ktoré myslite teraz ? Tie jemne či tmavšie ? Aká sa vám páči obývacia stena ??? Chápem v pohode 🙂

vojtasova
autor
24. máj 2024

Takže takéto stoličky?? Tmavšiu modrú? 🙂

aiv
24. máj 2024

@vojtasova tak k tým závesom by som išla do tej prvej , aby zas nebolo moc tých odtieňov farieb. Tak isto koberec, by som vybrala ten klasicky Béžový je nadčasový a stále môžte zvyšok pozmeniť ako doplnky závesy vankúše, ale koberec vás ničomu nezaväzuje. A k obývačke zda sa mi too much biela lesklá .. skôr ak chceš bielu, išla by som do matnej bielej ..

aiv
24. máj 2024
vojtasova
autor
24. máj 2024

@aiv ďakujem krásne 😍😍 za radu , budem niečo vymýšľať 🥰myslela som že biela to tam trošku oživí gauč keď bude jemný , koberec .. že ta obývacia bude taká lesklá 🥺

mariska1989
24. máj 2024

Jednoznačne k stolu . . Keď už zladiš ku gauču tak nevyniknu ani stoličky ani ten gauč . Kráľovská modrá stoličky čo si dala tak už len vybrať ktoré . Sedí sa na nich dobre . Ja mám tiež opierkami . Sú top . Teta má tie druhé tiež sa dobre sedí . Sedenie je dosť široké tak v pohode . Dokonca čistenie jedna radosť

vojtasova
autor
24. máj 2024

@mariska1989 takže tiež ste zato ladit k stolu či ku závesom takže modré 🧡🧡? Čo obývacia ?

tramtada31
24. máj 2024

@vojtasova stolicky sú pekne, ale ak máš male deti, nesla by som do takehoto materialu, budú non stop špinavé. Vyber si material, kde každú nečistotu vieš mokrou hubkou utrieť. Ja som kúpila z takéhoto materiálu diváň na chodbu, kde sa ani nekonzumuje jedlo a aj tak je nonstop špinavý.

nini1978
24. máj 2024

Ja prave naopak,žiadne “ladenie “ do modra
Bud zavesy alebo stoličky,ktoré vyniknú
Uz teraz ako si odfotila stôl a ten detail na ňom,už tam vôbec nesedia tie stoličky (navleky) a vidím tam aj vankúše … už veľa (pre mňa)
Jednoznačne by som isla do smotanovej farby stoličiek -ako sedacia súprava
Mne to “ladenie” príde veľmi silene’,proste za každú
cenu

lauriinkaa
24. máj 2024

Stoličky je ideálne ladiť ku sedačke. Výraznú farbu použiť do závesov, vankúšov na sedačke...

vojtasova
autor
24. máj 2024

@nini1978 ďakujem 🙂😍 no teraz len niečo vymyslieť 😇🙂

aiv
24. máj 2024

@tramtada31 tie stoličky mam aj v rodine a deti nie sú problém.. práveže len vlhkou handričkou sa pretru a sú ako nové 😉 žiadne namáhavé čistenie

mariska1989
24. máj 2024

@vojtasova určite ku stolu . Obývacia pre mňa nič . Nakoľko je biela ,lesklá takže u mňa by to bolo ustavične utieranie detských rúk 😁 ja v určitých veciach hľadám výhody a nevýhody . Čo sa týka závesov tie by som ladila ku gauču ale s tým že zladiť s vankúšom poprípade dekou ak budeš dávať na gauč . Určite nebudeš mať celý čas len hentie . Ja mám 4 a ladim to s vankúšmi , obrus

vojtasova
autor
24. máj 2024

@lauriinkaa no výrazne zavesy mám dosť 🙈🤣aj vankúše 🤷‍♀️ preto neviem či ísť do farby neutrálnej alebo ladit

mariska1989
24. máj 2024

@tramtada31 tieto stoličky sú práveže top . Dokonca keď mi dcéra 2 týždne čo som ich mala pokreslila fixkou tak to krásne pustilo . Stačí to utrieť mokrou handrou a je hotovo

lauriinkaa
24. máj 2024

@vojtasova je fajn, keď sa výrazná farba použije do vymeniteľného prvku, t.j. záves, obliečka na vankúš. Je možné, že po roku už modrá, alebo zelená nebudú pre vás pekné, tak len lacno vymeníte. Veľké prvky ako sedačka, stoličky, postele atď. je fajn, keď sú neutrálnej farby 😊

nini1978
24. máj 2024

@vojtasova proste keď máš nejaký detail,ktorý hneď zaujme,ten stôl napr,nemozes k nemu kombinovať veľa ďalších veci,lebo to je pre oči veľa a nie je to zladené ale rozladene
Aj to prestieranie ,ta čierna,neskutocne bije do oči
Skús si prestaviť krémové stoličky,krémové prestieranie a hneď ti ten detail stola vynikne úplne inak
Viem,že závesy už máš,ale aj tam napr niečo pieskové ,hneď by to bolo menej agresívne
Ale opakujem,to je moje oko dufam sa neurazíš

vojtasova
autor
24. máj 2024

@lauriinkaa tak ladit do béžovej farby jemnej alebo k závesom ženy veď mi poraďte 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Noe že ešte väčšou dilemu mám 🤣🤣🤣

tramtada31
24. máj 2024

@aiv a nezostávajú flaky? Mám vyzorovo rovnaký material a po každom zásahu zostali flaky (ale mám bledo ružovú farbu)

vojtasova
autor
24. máj 2024

@nini1978 veď priestieranie bude krémové jemne , gauč Béžový a stoličky tiež mám k tomu ladit a obývacia bude biela lesklá môže byt ? Preto chcem poradiť nechcem to dodrbat🥺🤷‍♀️

vojtasova
autor
24. máj 2024

Ja práveže budem rada za radu nemám nikoho kto vy mi poradil 🥹

nini1978
24. máj 2024

@vojtasova stoličky by som ladila k sedačke jednoznacne
Nebude to agresívne
Ano,biela podľa mňa kľudne ,aj keď nemusíš zase úplne snehovo bielu
Prestieranie si neuvažovala obdĺžnikové?

katkaseiner
24. máj 2024

ja asi velmi nepomozem, stolicky su sice vsetky krásne, tiez som ich zvazovala, ale asi by boli nonstop spinave. Uz mam 13rocne kožené pevne stolicky ktore chcem menit. Su pohodlne, kvalitne(ziadna rozpadavajuca sa koženka) ale už na šití tu špinu vycistit neviem (su biele, ale nie snehobiele - ani neboli snehobiele). Pri detoch sa mi vzdy najviac osvedčila kvalitna koža

vojtasova
autor
24. máj 2024

@nini1978 môžme si napísať? Na Messenger ??

vojtasova
autor
24. máj 2024

@katkaseiner chápem ja mám 3 male deti s štvrte v brušku preto mi ide len Oto nech to je krásne jednotne a pekný štýl ma 🧡🙂

vojtasova
autor
24. máj 2024

@nini1978 napíšte mi prosím na Martina Prisenžňáková fb 🧡🙂🙂budem vďačná za pomoc 🙂🙂

nini1978
24. máj 2024

@vojtasova nemám messenger