Aké papuče ponúkate návšteve?

12. dec 2022

Divná otazka, ale aké papuče ponúkate návšteve? Viete pridať link? Vdaka 🙂 🙂

tykat
12. dec 2022

žiadne a ani ja si žiadne u navstevy neberiem, dat si papuce po niekom inom, brr

svokrinjazykmonika
12. dec 2022

Ja mám také obyčajné papuče v takej veľkej papuči. 😅 Vieš čo myslím? Zavesené to mám na vešiaku. Sú také lacnejšie verzie aj také drahšie, krajšie som videla. Ale ku nám návštevy ani nechodia 🥴 A keď aj niekto príde nikdy nikto papuče nechce, nechápem to... Ja bez papúč nespravím ani krok, ani doma, ani na návšteve.

svokrinjazykmonika
12. dec 2022

Toto myslím, papuče v papuči...

simca06022011
12. dec 2022

Žiadne, ani to už nekupujem, nikto to nikdy nechcel a ja neznášam keď mi na návšteve pchať niekto niečo na "nohy", ved nebyvame v jaskyniach :D

belllinka
12. dec 2022

@simca06022011 možno nebývame v jaskyniach, ale kopa ľudí má dlažbu, ktorá je v zime studená, takže ja si napríklad papuče rada vezmem 🙂

uriva
12. dec 2022

U nás by sa v plátených šmýkalo, bez papúč napr. ja osobne byť neviem, býva mi zima od nôh a aj niektorí "návštevníci" si papuče vyslovene pýtajú, takže ja som kúpila v Jysku - údržba jednoduchá, stačí umyť a ideme ďalej(a brávam si ich napr. na plaváreň či k bazénu, takže využitie maximálne): https://jysk.sk/kupelna/zupany-papuce/papuce/pa...

anos18
12. dec 2022

Ja som kúpila úplne obyčajné v čínskom obchode

lindusss2016
12. dec 2022

@svokrinjazykmonika my zas vobec nenosime papuce, ani deti, povacsine nenosime ani ponozky, na navsteve si nikdy papuce neberiem a to moze byt dom akykolvek studeny. V podstate aj u nas je dost chladna podlaha, ale sme proste bosochodci

patka06
12. dec 2022

žiadne, ani my nenosíme papuče
Pokiaľ nie je blato a mokro, nenútim návštevy sa ani vyzúvať

simca06022011
12. dec 2022

@belllinka kopa ludi býva v prekurenych bytoch, druhá kopa v domoch kde napr ja mam kamennú podlahu a nim tu nikdy papuče nechcel. Za to väčšina nových domov ma aj podlahové kúrenie:D
Ale tak je to vec zvyku, u vás sa nosia, u nás sa nenosia.

Inak akurát som riadila minulý týždeň a leteli do koša papuče pre návštevy :D okrem iného v tých čo sú v tej veľkej papuče sa u nás strašne šmýka.

alzbetka222
12. dec 2022

Pohodlné papučky☺️. Aby sa u nás návšteva cítila pohodlne😉

terezka1947
12. dec 2022

Nechodím na návšteve v papučiach,nevidím na to dôvod,lebo je všade teplo. A v lete,keď je horúco,nosím si na návštevu ponozky v kabelke,lebo sa necítim ok s bosými nohami. U nás mám papuče v papučke,v predsieni,keby niekto chcel,ale nenukam. Sú na viditeľnom mieste,kto chce,obuje si ich.
No a k tej hygiene:
Chodím na návšteve k ľuďom,kt.hygiene verím a ešte podstatnejšia vec,nikto ich na bosu nohu neobuva.
Skôr nechutnejsie z pohľadu hosťa,aj hostiteľa je,ak má niekto bose nohy. Tu už by som hygienu mohla riešiť,keby som veľmi chcela.

autor
12. dec 2022

Vdaka baby 😇 vidím, že každá to mame inak 😀 Ok kupim, núkať asi nebudem a kto chce tak si vezme

roja01
12. dec 2022

Nie je neprijemnejsi pocit ako mat bose nohy a zbierat na ne necistoty. Na navsteve o to viac. Bez papuc nechodim. Skusenost mam taku, ze za chvilu po vysavani a zmyti podlahy uz zasa nieco z podlahy zbieram. Mozno pre to, ze denne varim a denne robim s vlockami a semienkami.....

pelian
12. dec 2022

vies co mi papuce nenosime, ale kupila som v merkury take obycajne. vo velkej papuci su take tenke ulozene ale aj tak musim povedat, ze malo kto si z navstevy pyta papuce. no pre istotu mame take doma

matabb73
12. dec 2022

Ja doma nemám žiadne, my máme všade teplú podlahu. Ak predsa niekto chce, vytiahnem synove gumené šľapky, ktoré nenosí. Ja doma chodím v papučuach, korkovych šľapkách, lebo mne sa zle chodí na boso a aj na návšteve si zvyknem vypýtať. Hlavne u kamarátky, ktorá má v chodbe a kuchyni dlažbu a ešte aj dve mačky a chlpy sú všade. Tie látkové ja osobne nemám rada. Radšej si vezmem gumené šľapky, príde mi to hygienickejšie a aj sa v nich lepšie chodi. Možno by bolo lepšie kúpiť zopár takých šľapiek ak to máš kde skladovať.

simca06022011
12. dec 2022

@roja01 preto máme ponožky:D nie bosé nohy a ešte k tomu napr povysavane, to stíham aj pred príchodom návštevy:D

simca06022011
12. dec 2022

@terezka1947 inak bosé nohy neznášam, ja tiež tie ponožky nosím so sebou:D pritom doma chodím úplne bosá stále

noami12
12. dec 2022

Ja osobne bez papuč neprejdem ani krok ani nikto u nás, za prvé neznášam na podlahe ťapance od nôh a za druhé máme psa, pre návštevy mám gumené crossky, ľahko podrážky aj umyjem a su pohodlnejšie 🙂

mischap
12. dec 2022

@mikadooo a kde ich tam majú prosím ta? lebo včera som ich chcela kupit a nenasla som ich. Muž ma nahánal, milion ludi. len ked pojdem nabuduce aby som vedela kde ich mám hladat. Volakedy ich mavali pri pokladniach ale teraz su tam vsade ozdoby.Dakujem

terezka1947
12. dec 2022

@simca06022011 tak,doma je doma. Ale u návštev mi to príde samej divné,preto vždy v kabelke mám členkové v lete. Sama sa cítim istejšie 😃

nila31
12. dec 2022

Davam vacsinou papuce s tvrdsou podrazkou, ktora lepsie izoluje..kvalitnejsie, ale mam aj take makke v lete napr. Co ja viem aj v deichmanne napr. Dostat take ze som bola spokojna. Niekto nechce papuce, co nechapem, lebo mame aj dlazbu ale ak im nie je zima 🤷🏼‍♀️ no ja musim mat, prechladnem velmi rychlo😏 okrem toho nemam rada, ked si v lete nedaju papuce a spotenymi, spinavymi nohami mi dobehaju dlazbu🙈 a papuce mimochodom aj davam prat alebo ich cistim takze urcite nie su spinave alebo co🙄

shinon258
12. dec 2022

@tykat ale z obchodu si kúpiš topánky ktoré si už niekto skúšal?

rachel36a
12. dec 2022

Take obycajne vo velkej papuci, a musi si ich návšteva dat...neznasam otlacky noh na podlahe

mamickalisticka
12. dec 2022

Ja mám tiež taku papuču s papučami a normálne ich potom operiem .. kto chce vezme si kto nechce nie..

kulumulu123
12. dec 2022

Nechapem a skusat si topanky v obuvi kde ich malo na nohach xxx ludi pred vami vam nevadi a bohvie ake plesne na nohach maju tam sice tie akoze silonkove ponozky ale teda fuj toto m e osobne vadi a velmi... Vzdy si zoberiem par topanok este neobutych z krabice na skusanie... Prepokladam ze na navstevu chodite k ludom ktorych piznate a teda maju ako take hygienicke navyky....

tykat
12. dec 2022

@shinon258 ...lebo topanky z obchodu nikto nesucha x rokov po byte a neprehadzuje si to s x ludmi... toto si ja na nohu fakt nedam.

sense
12. dec 2022

Papuče nenukam, niektorá návšteva si nosí svoje, niektorá nenosí a ak sa niektorá spýta, tak mame "hotelové" s tým ze pravidelnej návšteve tam napíšeme meno a majú odložené na buduce

saxana000
12. dec 2022

Mam doma klasicke hotelove.take toe papuvky v papucke.chlapi v zivote nechceli papuce ak pridu zeny v silonkach alebo naboso tak ponukam a aj si obuju potom operiem normalne a na balkone mam gumove pre fajciarov.u svokrovcov je tiez zima ale tam mame kazdy svoje aj deti.