Aké hrnce na indukciu?

wlf
27. feb 2022

Žienky, poradíte, s ktorou značkou hrncov a panvic ste najviac spokojne?

liz_lemon
27. feb 2022

mam Tescomu a Ikea

wlf
autor
27. feb 2022

@liz_lemon ja mam ikeu a otras

liz_lemon
27. feb 2022

@wlf ja mam z Ikea panvice, hrnce mam Tescoma, neviem co myslis, ze otras?

rachel36a
27. feb 2022

Ja mam Tescoma Presto...spokojnost

tenerifka
27. feb 2022

Mam WMF

wlf
autor
27. feb 2022

@liz_lemon všetko sa mi na nich pripaluje a očiernievaju

mapa
27. feb 2022

@wlf samozrejme nie tie najlacnejsie ikea. Mam panvice a hrniec z rady 365+ a teda su perfektne, co sa tyka pomeru cena/vykon. Nic mi nescernelo ani po 5 rokoch...

poopsie
27. feb 2022

Ja mam 365+ikea hrnce už 7 rokov a super...

bona69
27. feb 2022

@wlf ja mám pár s dvojitým dnom a kopu smaltovanych, obyčajných,ba dokonca aj po babke, žiaden problém

sono2
27. feb 2022

Ja mam tiež WMF a ešte jedny lacnejšie a malé z poľska a nikdy som nič nemala čierne pripalene áno ale to neni chyba hrnca

majamat
27. feb 2022

ja mam tiez Ikea 365+ a su vyborne, no nemam indukciu.

ysseba
27. feb 2022

My máme Tescomu. Aj Ikeu a aj jeden hrniec z Oriunu. Nič nám neočernieva, si si istá, že je problém v hrnci?

ysseba
27. feb 2022

@bona69 Indukčné hrnce po babke? 😂 Podľa mňa si mýliš inukciu s obyčajnou skolokeramickou varnou doskou

majamat
27. feb 2022

@ysseba ja som pochypila, ze hrnce ma po babke, nei indukciu.
no teoreticky ani to nie je vylucene, ved babka ju mohla mat 2r 🙂

malinovka333
27. feb 2022

@ysseba normalne moze mat stare smaltove hrnce po babke tie idu tiez na indikciu,neviem co sa tomu smejes,pise ze ma hrnce po babke nie indukciu

wlf
autor
27. feb 2022

Mam aj smaltované, zospodu majú znak indukciu ale mam z každého po jednom lebo to sa kupovalo postupne do podnajmu a vyzerá to ako cirkus tak chcem do nového bytu jednu sadu. Mne ta nerez nejak nie je po chuti, skôr som rozmýšľala nad nejakými mramorovymi

anne_mary2
27. feb 2022

@wlf ja mam tieto https://m.alza.sk/tefal-sada-riadu-10-ks-duetto..., vymakla som na to este -20% nantwfal pred vianocami..
Vidim ze pises ze presne take nechces ale za mna je to super.. hrube dni tj nepripali sa, rucky hrncov aj pokryvky nie su srubovane ale nitovane takze sa nezacnu kyvat, odpadavat, uvolnovat.. na pokryvkach dierky na cedenie co je super nemusim stale cesnik vyberat..
Ale jasne kazdy ma ine kriterium..
Ja som spokojna velmi, dokupila som velkyy hrniec na kapustnicu, borsc a pod, a som komplet, verim ze na roky..
rodicia maju hrnce cez 15 rokov zn. berghoff, a nevidno na nich skoro nic,’ale teda tie su pekne drahe aj teraz este 😩🙈
Ale podla mna veci co stoja za to je : hrubsie / dvojite/ trojite dno a to uchytenie rucok / pokryvky, samozrejme aby boli na indukciu, no a uz material mto co preferuje- resp tam hlavnu rolu zohrava cena myslim

bona69
27. feb 2022

@ysseba no nemýlim sa, na indukciu pasujú totiž všetky hrnce ktoré zo spodu magnetizuju, stačí ak ideš do obchodu s magnetom, teta mi velkodusne dala krásny nerezový nový hrniec,no bohužiaľ na indukciu nejde. Tým že klasické aj staré hrnce sú vlastne železné tak na nich magnet ide, teda normálne fungujú na indukciu, nepotrebujem hrnce za 100- vky €€€

3nka
28. feb 2022

Ja mam Tescoma Presto. Používané cca 6 rokov, vyzerajú ako nové... Spokojnosť.

Mam aj Delimano(hrnce, panvicu) , po 3 rokoch sa začína olupovat vnútri dno hrnca, taka čierna farba... Som sklamaná z Delimano.

aurorastone
28. feb 2022

@bona69 mamina sestra od nás brala staré kovové 40 ročne hrnce lebo kúpila indukciu 😁

hygienka
28. feb 2022

Ja mám tiež klasické smaltovane, lebo v predošlom byte sme mali plyn a normálne fungujú na indukciu. Mali sme aj panvicu Tescoma, tiež určená na indukciu, 3 roky som ju skoro denne používala na plyne, najlepšia panvica na svete,dala som ju na indukciu a ona nefunguje🙈🙈🙈🤦‍♀️ tak už na nej pečie maminka

tamichloe
28. feb 2022

@wlf IKEA 365+

reni1512
28. feb 2022

@wlf Tescoma Ultima

jankak055
28. feb 2022

Tescoma Home profi pre mna naj 👍

sivana09
28. feb 2022

Ikea tie drahsie su super. Pouzivam roky a som velmi spokojna.

i_j_k
28. feb 2022

@wlf pozri Česku značku Kolimax. My mame Ikeu 375+ a Kolimax a v nich uprimne varim oveľa radšej 😎👌

ketrin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
usla35
28. feb 2022

tescomu a zopar z lidla a su super. som ako ani necakala za tu cenu, ze budu take dobre

adel1410
28. feb 2022

@wlf máme BerlingerHaus a som spokojná 🙂

rebeca40
28. feb 2022

@ysseba ja mam tiez este hrnce po babke a na indukci su super .Pri indukci plati pravidlo chyti sa magnet o hrniec pojde aj na indukcii😉