Aké dvere k bielej podlahe?

28. jún 2024

Dobrý deň, mohli by ste mi poradiť, poprípade sa aj podeliť s fotografiou svojho domu - chystám sa dať biele podlahy (pravdepodobne vinyl, poprípade laminát) resp. aspoň čo najviac do bielej.. aké dvere k tomu zladiť? Steny sú taktiež biele. Ísť skôr do tmavých dverí (čierne) a urobiť kontrast, alebo skôr niečo jemnejšie (napr. sivá??) poprípade dať ich tiež biele? (Nebude to príliš fádne?) ďakujem

domiklik
28. jún 2024

Svetlý beton mi napadá... Ale tak ja by som hlavne nikdy nešla do bielej podlahy

vanilkovazmrzka
28. jún 2024

Peknu bielu podlahu si viem predstavit iba ak by to bol biely mramor, inak vobec tejto farbe na podlahe nerozumiem. A k tomu ciernu, alebo nejaky kov /zlate, rose gold, medene odtiene/

katka533
28. jún 2024

Daj foto, ved to sa ani predstaviť neda. Ale sla by som do bledohnedej k tomu a tiez bledohnedy interier, doplnky

luccija
28. jún 2024

Sivé, biele vynahradis si to na doplnkoch

luccija
28. jún 2024
personality
28. jún 2024

Však googli obrázky

tramtada31
28. jún 2024

My mame biele podlahy (aj dlazbu, aj vinylové parkety) a k tomu tmavohnedej dvere. Vyzerá to dobre

jana_eyre_2
28. jún 2024

Milujem bielu podlahu, chcela som ju však bohužiaľ v čase keď to nikoho nenapadlo pred 15timi rokmi a tak sme ju nemali kde zohnať.. (navyše nás furt každý odhováral)

Ja by som šla do svetlej šedej, alebo svetlej modrej čo sa týka dveri - typ klasického švédskeho štýlu - ten je môj najobľúbenejší.. ja mám teda bohužiaľ tmavohnedu podlahu a našťastie aspoň krásne biele dvere v interiéri..

Ale je mi jasné, že toto nie je moc populárne u nás má väčšina ľudí rado moderný, premna chladný štýl..

autor
29. jún 2024

@jana_eyre_2 nad šedou som dosť premýšľala, tiež sa mi k tomu páči, aj nábytok tým pádom ladiť do takýchto šedých farieb? Gauč chcem určite výrazný, pravdepodobne nejakú kráľovskú modrú, ale taký bežný nabytok, ako napr. Skrine a podobne?

jana_eyre_2
29. jún 2024

Ja mám rada nábytok biely, alebo modrý, či biely.. neviem ich nazvať, ale takéto tóny ako na foto