Aká je sedačka Brenda?

anjelik9993
15. okt 2021

Ahojte, zvažujeme kúpu tejto sedačky a zaujíma ma, či ju niekto máte a aká je reálne. Ďakujem .
https://www.kondela.sk/obyvacka-sedacky-a-sedac...

hyta
15. okt 2021

Nemám ju, no kvôli tým vankúšom by som ju nechcela ani zadarmo. Radšej pevná zadná časť na chrbát.

lucik216
18. okt 2021

@anjelik9993 my tiež nad ňou zvažujeme,ale v inom obchode nám povedali,ze pokiaľ sedacka nemá pružiny,molitan sa veľmi rýchlo vysedi..... Tak som sa toho zľakla....ale našla som skoro rovnakú v Okey,asi o 50€ drahšiu a tam píšu,že má aj pružiny a lakťove opierky sú z ekokoze.....myslela som si,že je to tá istá,len si prihodili cenu,ale rozmery sú trošku iné....tiež sa neviem rozhodnúť,chceme to na chatu,aby sme nebanovali......

anjelik9993
autor
19. okt 2021

@lucik216 a vieš mi poslať link na tú druhú? tiež som na Brendu čítala aj veľmi zlé recenzie ☹

lucik216
19. okt 2021

@anjelik9993 https://www.okay.sk/sedacia-suprava-v-tvare-u-r... dnes som bola ale v dvoch predajnach a úplne ma odhovorili od kondely ..,..asi to fakt platí,že lacná kúpa,nemastna polievka.....

anjelik9993
autor
24. okt 2021

@lucik216 dakujeem

ninah1486
21. jan 2022
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

nemam s nou skusenost ale môzem len odporucit sedacky z okay, mame od nich doma

hyta
21. jan 2022

@ninah1486 Len Okey je len predajca, sám sedačky nevyrába.

beahavala
23. jan 2022
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

@hyta ale su skvele, mame aj my aj svokra a pochvalujeme si

lma633593
24. jan 2022
Používateľ lma633593 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lma633593.

my sme si objednali cez eshop