Zuby u psa

16. aug 2024

Ahojte, dnes som sú všimla pri kontrole zubov u psa toto. Treba s tým ísť vetovi nech to vytrhne? Koľko to môže stať. Ďakujem

tamvtme
16. aug 2024

prezubuje ci to ma zlomeny zub?

autor
16. aug 2024

@tamvtme prezubuje.

tamvtme
16. aug 2024

nasej, ked nechceli vypadnut mliecne tesaky a nove uz boli vonku, vyriesil to aport tenisaku.....ked mi ho raz doniesla s troskou krvi, vedela som, ze zuby su vonku :D tak skuste ponatahovat neju hracku - uzol lebo nieco take, co nepovolia a ked nie, radsej ukazat vetovi....bohuzial to bude chciet lahsiu narkozu, takze nehrnula by som sa do trhania kym to nie je nutne

colsami
16. aug 2024

Ale ved pockaj, ked prezubuje. Novy zub vytlaci ten stary. Extrakcia je na mieste az vtedy, ked si s tym priroda neporadi. Toto je uplne normalny proces prezubovania.
Ak ten zub bude zdvojeny do tych cca 8mes, az potom sa riesi co s nim.

autor
16. aug 2024

@tamvtme Vetovi ideme dnes tak či tak, kúpiť pastu na odčervenie tak hneď spomeniem nech sa na to pozrie.

autor
16. aug 2024

@colsami Neviem no mne to normálne neprišlo, mať 2 zuby vedľa seba. Ani jednému zo psov čo som kedy mala sa to nestalo. 😄 Tak preto sa radšej spýtam.

tamvtme
16. aug 2024

ten novy nie je ano zdaleka este cely vonku, takze este to ma cas.....mali sme jedneho psa, ktoremu to museli trhat, ale ten uz mal novy cely vyrasteny a stary tam drzal ani sa nehol

colsami
16. aug 2024

Ano je to normalne aj ze su isty cas dva vedla seba, kym novy vytlaci stary. 🙂 a vyslovene pri spicakoch velmi caste. Pri rezakoch malokedy.

autor
17. aug 2024

@colsami Boli sme u veta. Povedal že o 2 týždne máme prísť zasa a že sa mu spodné nepáčia že asi budú musieť ist von, tak neviem no.

colsami
17. aug 2024

@autorka: jasne, ved o dva tyzdne zas bude trvaly zub inde, takze uvidis situaciu, ci ho pekne vytlaca 😊