Zmena mena 4-ročnej mačky

17. júl 2024

Ahojte, dá sa 4 rocnu mačičku ešte premenovať? Chceme si zaobstarať z útulku, no jej meno sa nam moc nepáči😄

crazy_cat_lady
17. júl 2024

samozrejme, macky aj tak nepocuvaju a pridu, len ked to im vyhovuje :D :D

vyrovnanaosoba
17. júl 2024

Áno, susedia mali mačičku, volala sa stelka 😀 a k nám chodila na meno cilka 😄 I'm je to tak jedno, hlavne, že im dáš jest 😛

stellarstar
17. júl 2024

To je také jedno pre ňu ako ju budete volať 😅

veronka1996
17. júl 2024

Ja by som ju asi nepremenuvávala. Ja mám mačku, ktorá poslúcha iba na svoje meno. Keď na ňu zavolám, ihneď pribehne ku mne aj z druhej strany záhrady. Na iné výzvy nereaguje.

dskjhfdlkdjhl
17. júl 2024

Macke je uplne jedno ako ju volas, nasa najlepsie reaguje na otvorenie chladnicky😉

marianeta
17. júl 2024

Moja mačka má oficiálne meno , ale má kopu ďalších prezývok a nereaguje ani na jedno. Zmeňte a uvidíte.. A aké má meno teraz ?

januska12323
17. júl 2024

Mačka sa kľudne môže volať aj Nesmieš a počúvať ťa nebude.

dagmaraspi
17. júl 2024

My máme 2 mačky a kocúra a každý z nich reaguje na svoje meno

som_realistka
17. júl 2024

Mačke je jedno, nás kocúr príde keď zaklopkam lyžičkou na tanierik

nerya
18. júl 2024

Nájdi meno ktoré znie podobne, mali sme mačku Lucu a aj keď mama volala na mňa Zuza tak mačka Luca dobehla a niekedy naopak 🤣🤷

akvi
18. júl 2024

Naše dve mačky obe reagovali na meno , takže nie je pravda, že mačke je to jedno. Každopádne kľudne zvoľ iné, ona zvykne časom. A ak zvolis podobne znejúce, tak bude reagovať. Zvieratá všeobecne skôr reagujú na tón reči.

aalt
18. júl 2024

Macka reaguje na svoje meno, len to ma proste obcas v pazi. Ale tiez si myslim, ze si zvykne casom aj na nove. Mame najdusku, nasli sme ju ked mala uz par mesiacov. Na nove meno si zvykla celkom rychlo. Obzvlast ak to bude mat spojene s jedlom.

vroni
19. júl 2024

Mačka pozná svoje meno, ale reaguje naň vtedy, keď sama uzná za vhodné. Naša mačka svoje meno pozna, počuje, ale maximálne strihne uchom a povie mňau, inak nemá ani v päte, aby niekam behala. Kocúr síce pribehné, ale zrejme sa volá "kde si ty somár"