Šteňa a more

3. aug 2024

Ahoj, o 2 tyzdne ideme s nasim stenatom do chorvatska. Máte nejaké rady ako to celé zvládnut? Či už cestu, alebo vychadzky v teple, navsteva mora. Šteňa má 6 mesiscov

xux
3. aug 2024

Najprv navstivit veterinara, nech poradi co treba pred cestou/po ceste po zdravotnej stranke. Cestu podla toho ako zvlada jazdu v aute. Robit pravidelne pauzy na vyvencenie. Co sa vychadzok tyka, ja to robim tak, ze treba ist skoro rano na dlhu a pripadne sa aj okupat v mori (nie je take teplo a ani ludia nebyvaju na plazi) a potom az vecer to iste. Cez den len max zobrat blizko ubytovanie na travicku vykonat potrebu a spat dnu. Cez den by som havka na plaz urcite nebrala, hlavne ked je taky malicky. Nezabudni si zobrat nejaku tasticku prvej pomoci aj. Neviem ci som nieco zabudla. Asi hej :D

autor
3. aug 2024

@xux mám spísaný zoznam podľa čohi budem baliť a sama neviem či mi neičo ešte chýba. + lekarnička

xux
3. aug 2024

Vyzera to dobre, len uprimne, pri takom malom stenati, co vacsinou zvyknu vsetko hryzt by som sa chladiacej podlozky vyhla, keby ju nahodou rozkusal, vnutri je gel, ktory je toxicky. A nezabudni s vetom poriesit vhodnu ochranu pred srdcovymi cervami, s ktorymi moze byt v chorvatsku problem.

autor
3. aug 2024

@xux Možem si zaklopať ale ten náš ešte nič nerozkúsal a chladiaca podložka žije 😂 Určite pojdeme za vetom sa poradiť

ukgirls
3. aug 2024

mini stan - nasa vzdy don zaliezla a cusala v nom v chladku-byvam kusok od mora takze pre nas nutnost ..chladiaca podlozka je super - ziadna blbost su z materialu kt sa nerozhryzie..neviem kao sa budete prevazat ale bud klietku do auta alebo specialny popruh na zapnutie ... jeho oblubena deka ak daku ma v aute pomoze -lahne a spi ... ockovaci preukaz pre istotu a dr sa spytaj ci je daco proti upalu pripadne ak b mu bolo v aute nevolno-aj psy mavaju cestovatelske problemy a niektorym treb atabletku pred cestovanim a k tym vlhcenym utierkam-akj nieco na utretie oci od piesku plus na labky balzam proti popaleninam .. piesok je horuci

autor
3. aug 2024

@ukgirls na ten balzam som uplne zabudla, ďakujem

3009
3. aug 2024

živočíšne uhlie ak by mal nejaké zažívacie ťažkosti.

zojazoja
3. aug 2024

Na uši..na uši nezabudni..ten roztok na cistenie usi...a cistiace tampóny na uši alebo neviem čím cistis

autor
3. aug 2024

@3009
@zojazoja to máme všetko v lekarničke, ďakujem