Psík sa nevypýtal na potrebu

6. sep 2024

Ahojte. Mám skoro 7 mesačné šteňa. Od jeho asi troch mesiacov sme nemali nehodu doma. Je naučený na klietku. A keď je mimo je naučený sa pýtať. No dnes sa stalo že sa ani nevypýtal a vycikal sa na koberec. Myslite že to mohlo byť naschvál? Alebo niečo zdravotne? Ďakujem

katkaseiner
6. sep 2024

moze byt aj aj... nezmenilo sa nic vo vasom spravani? v rodine?

autor
6. sep 2024

@katkaseiner nie nič sa nezmenilo

butterflyeffect
6. sep 2024

Nemyslim ze naschval, psy nezvyknu robit naprieky… moze byt cokolvek, moze to byt zdravotne, moze byt stres, uzkost, ze sa niecoho zlakol…. Ak sa to nebude opakovat tak by som neriesila, stane sa obcas aj starsim psom.

autor
6. sep 2024

@butterflyeffect ono to bolo tak že sa naháňal po izbe, zastal a vycikal sa

katkaseiner
6. sep 2024

ma len 7 mesiacov... mohlo sa stat ze rychlo musel... moja labradorka ma 5 mesiacov a uz mesiac bola uplne bez nehody a zrazu sa mi v izbe vycurala aj vykakala.... skoro ma piclo lebo vobec sa nepytala... (a to som sedela asi 1,5 metra od nej, cize nebola sama)... odvtedy zas nic...

ukgirls
6. sep 2024

tak hold nedobehol .. kolko x sa aj mne stane ze idem na poslednu chvilu 😀 v 7 mesiachoch ma pubertu aspon nas teraz zacina obdobie uz dospievania a aj mocak sa meni-uci sa znackovat ma sexualne harasenie ... je to klasicky vyvoj

noami12
6. sep 2024

Ak sa naháňal možno sa tak tesil že už to neudržal. Poznám par psíkov ktorý sa od radosti docikajú

autor
6. sep 2024

@noami12 Nám sa to pri hraní alebo “zoomies” ešte nestalo

noami12
6. sep 2024

Tak nemuselo sa mohlo sa to stať aj teraz ak nevidíš na ňom nejaké zmeny iné správania že by bol smutný alebo by len polehoval mohlo sa stať. Známa toto není dávno riešila s dospelým 5 ročným ze z ničoho nič, nakoniec to naozaj bolo iba z tešenia, veterinár vylúčil zo zdravotnej stránky 🙂

lorin29
7. sep 2024

Je to úplne normálne pri hrani🙂

autor
7. sep 2024

@lorin29 tak neviem, 4 mesiace sa to pri hraní nestalo.. tak mi to normálne neprišlo

lorin29
7. sep 2024

Ja mam 3 psíkov a stávali sa takéto nehody pri hrani semtam do takého roka a pol🙂

jaaty
7. sep 2024

Stalo sa to 1x- nerieš, stále je to šteňa. Ak by mal mať zdravotný problém, situácia sa bude opakovať

michaela7258
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaela7258
7. sep 2024

Kľudne zavolaj veterinárovi.. Zato nič nedáš 🙂