Problémy po zaočkovaní štenaťa

sandra49
31. júl 2024

Ahojte. Prosím poraďte.. dnes sme boli s našim šteniatkom na 3. očkovaní a aj poslednom, ďalšie až o rok. No ale odkedy sme doma stále kňučí, na predné labky ako keby ťažko chodí...ja neviem či to je normálna reakcia alebo co mame robiť...mohol jej trafiť nejak sval a preto ju to tak boli? Alebo co je? 😔 3 mesiace ma...ďakujem.

btus
31. júl 2024

možno, že trafil sval. Uvidíte zajtra ako bude. Ak sa stav nezlepší, tak asi návšteva veterinára.

aweramina
31. júl 2024

KONTAKTUJ VETERINARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KNUCI A ANA PREDNE LABKY TAZKO CHODI, NA CO MAS PSA KED SA NEVIES POSTARAT....

btus
31. júl 2024

@aweramina podľa mňa sa postarala, too môže byť dôsledok očkovania. Vet proste zle pichol. Ale môže byť, že do zajtra to prejde.
@autorka nechajte si psíka pri sebe dnu ( ak bývate v dome) a majte ho stále na očiach.

pribinak
31. júl 2024

@aweramina zas nepreháňaj. Veď sa radi a niekto múdry z neba nespadol

Stačilo napísať zajtra ráno zober psa k veterninarovi a bez 34 výkričníkov

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra49
autor
31. júl 2024

@btus dakujem ti, ukludnila si ma. Ona je vnútorná takže to nieje problém odsledovat. Teraz už dlhšie spí a neknuci..len keď chce prejsť tak začne kňučať, ani keď ju hladkam a hmatam tak neknuci. Aj vodu pila. A jasne ze keď to do rána bude takto pôjdem snou hneď ráno.

sandra49
autor
31. júl 2024

@wolf_ dakujem, nuž veru ani ja neviem ci takéto niečo môže spôsobiť očkovanie.. mam ešte starú fenocku ale u nej si to už nepamätám aké to bolo keď bola šteniatko, ako dospelá znášala očkovania dobre.

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
btus
1. aug 2024

potom napíš, ako sa má šteniatko. Dúfam, že bude všetko ok.

sandra49
autor
1. aug 2024

@btus už pred polnocou to bolo lepšie trosku, aj papať pýtala a teraz je to už rovnaké šteňa..od 6 je klasicky rozobrata polka domu🤣 chvalabohu sa z toho vyspala🙏

btus
1. aug 2024

@sandra49 super, teším sa s vami. 🙂

sandra49
autor
1. aug 2024

@btus dakujeme🩷🙏