Pes sa trasie

k2yit0
18. máj 2024

Dobrý deň chcela by som sa spytať či nahodou niektorá z vás nevie,čo može znamenať ked sa pes trasie po anesteze? Nemala žiadnu operaciu, len sme ju museli dať do anestezy aby ju mohli ostrihať (strašne skače do ľudi ked sa jej chytaju, robia jej niečo) Včera ked prišla domov normalne sa vzpamatavala a normalne začala chodiť všetko. Ale dnes ráno už ju ani pohladkať neviem, furt ma chce uhrízť aj do mňa skáče,čo sa nikdy mne nestalo. Tak prosim vás nevie kieto niečo čo by s ňou mohlo byť? Nemal to niekto tak isto podobné?

nelly234
18. máj 2024

Náš pes sa triasol keď mal zápal srdca, ale u vás to pravdepodobne bude len doznievajúci účinok po tej anasteze

k2yit0
autor
18. máj 2024

@nelly234 Akože už mam aj niake obavy ale dufam že to prejde niako.

colsami
18. máj 2024

Moze to byt velmi vela roznych veci, zbytocne tu budeme polemizovat.
Riesila by som to na veterine. A ked vyriesite tento problem, odporucam investovat cas, peniaze, nakontaktovat sa na seriozneho vycvikara a zacat riesit nezvladnutu vychovu (bez urazky) a ze psik je agresivny na ludi aj za normalnych okolnosti a nenecha na seba sahnut - az tak, ze aj na strihanie musi byt prispaty.
Drzim palce.

k2yit0
autor
18. máj 2024

@colsami Ďakujem za radu.

katy084
18. máj 2024

reakcia po anesteze je mu zima,nevoľno,nieje vo svojej koži...moje fenky po kastracii boli chudence obe mimo este par hodín...

rozculena
18. máj 2024

@k2yit0 to je tá anestéza.....

tibortomasik
20. máj 2024

@k2yit0 no neviem či to prejde