Pes nechce granule

14. aug 2024

Ahoj, ako ste riešili to že pes odmieta granule v 6 mesiacoch keď mu vypadávajú zuby ? Ďakujem

katarinaba
14. aug 2024

Zaliala som teplou vodou.

autor
14. aug 2024

@katarinaba Skúšali sme, no taktiež nie

pribinak
14. aug 2024

Dať granule do vyvaru. Nie do vody

Alebo kúpiť kapsicku, konzervu, ….

bombulinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kosicanka2018
14. aug 2024

Dala by som mu nieco vyzivnejsie. Skusali ste masove konzervy?

autor
14. aug 2024

@kosicanka2018 Granule má vysokej triedy od chovateľa, z konzeriev má hnačku.

autor
14. aug 2024

@bombulinka Aké vtipné 😄 chod zavadzať inde, ďakujem.

kosicanka2018
14. aug 2024

Tak neviem co chces vlastne za radu. Ved mu nieco uvar a rozmixuj. Napriklad

bombulinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinaba
14. aug 2024

ja by som este maximalne zaliala vyvarom. Ale ziadne rozmaznavanie. Ked bude hladne, nazere sa. Ked uvidi, ze ustupujes, neskor ti granule nebude zrat vobec.

autor
14. aug 2024

@bombulinka Neviem čo je hlúpe na tejto otázke, psa som ešte nemala tak sa spýtam. Očividne nemáš čo povedať tak radšej drž zobák.

kosicanka2018
14. aug 2024

Tak si si take veci mala nastudovat predtym nez si si zadovazila psa.

luccija
14. aug 2024

Keď ich doteraz žral nemen ich.Nas pes teraz v teple menej jedáva.
@kosicanka2018 v kvalitných granulach má všetko čo potrebuje prečo si myslíš, že konzervy sú vyzivnejsie?

autor
14. aug 2024

@katarinaba Vývar ako písal/a @pribinak určite vyskúšam, ďakujem. Rozmaznávanie to nieje no má vypadane zuby na polke tlamy.

bombulinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kosicanka2018
14. aug 2024

@luccija nevravim ze su vyzivnejsie ale makksie. A vy skuste jest cely zivot suchu stravu. Fakt vyzivne. Psovi sa ma davat aj surove vajicko. Sem tam vyvar. Zelenina. A nie furt vysusene granule.

autor
14. aug 2024

@kosicanka2018 Ďalšia inteligentka, o plemene máme naštudované dostatočne. 🙂

bombulinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kosicanka2018
14. aug 2024

Ano mam, moj psik sa dozil 17 rokov 😚

katarinaba
14. aug 2024

Mala som stenata, ktore prezubovali. Malinaka vo vycviku, ktoreho som krmila z ruky. Ponukla som, nechcel. Zobrala som misku a dala az na dalsie krmenie. Nechcel. Opat som zobrala misku a dala na dalsi den. Si mala vidiet ako zral, aj bez zubov. Takze ano, pes skusa, kolko si moze dovolit,

bombulinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. aug 2024

@bombulinka Si slepá alebo hlúpučká? Pýtam sa na rady ako to niekto riešil, čo mu dával. 😀

pribinak
14. aug 2024

Potom mu môžeš uvariť normálne mäso, nasekat na drobno, pripadať uvareny hrách mrkvu či tekvicu
A ak máš tak postriekať lososovým olejom

Alwbo pomlete morčacie mäso + ryžu

bombulinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
14. aug 2024

@kosicanka2018 Vajíčko aj olej na granule dostáva, vo vyššom veku keď už povolí vet budeme na barfe 😄

autor
14. aug 2024

@pribinak Super ďakujem .

kosicanka2018
14. aug 2024

@bombulinka njn. Co uz. Tak nech sa chudatko trapi bez zubkov s granulami no. Lebo nie ze ho rozmazna 🤦🏼‍♀️ neviem ci to je vtipne alebo smutne

pribinak
14. aug 2024

Toto čo tu píšu, že nedať nič iné iba granule a na 3ti deň zožerie aj misku, sú úplne na rit rady.

pribinak
14. aug 2024

@katarinaba 🤦🏻‍♀️

autor
14. aug 2024

@kosicanka2018 To mám ako raďsej dať psovi konzervu z ktorej bude srať ďalšie 2 dni? Snáď viem čo mu vadí, na čo je alergický. Nenašli sme ešte ani jednu konzervu, z ktorej nemal hnačku. Dostala som radu na vývar do granúl, tú aj použijem.

autor
14. aug 2024

@pribinak Určite by som toto psovi vo vývine nespravila 😄