Nezodpovední majitelia psov

23. júl 2024

Ja uz nemam normalne nervy. Človek ani normalne so psom ísť nemôže bez toho aby na neho z kazdej strqny nevybehne nejaký pes. Tolko krát som sa už zamýšlala či sa to dá nejak riešiť ale vždy ked cakam ak sa da, či sa dotycný majitel pride pozriet kam mu oes zdrhol a aspon ospravedlnit ale niekedy to je vrchol drzosti. Ja, čo so psom chodilm nonstop na vodítku ked s ním idem po dedine keby sa mi len niekedy vyšmykne z postroju a niečo by skúšal tak sa dotyčnému este pol hodinu ospravedlnujem za hanbu, ale viem akého mam psa, on sa bojí velkych psov, je z utulku a ma traumu takze ani nekuse ani nic on by len utiekol prec. Ale zaraza ma že starý debilný dedko čo nevie ani co je voditko si chodí po dedine so starym vlciakom čo mojej susede zadrhol yorkshira je teda nonsen.. keď som aj rychlo utekala zaniest psa domov a snazila sa prist pri psa ci sa debil poňho vrati tak psa nikde ako naschval…ked niekomu ujde mala civava co sa nevie ani zahriznut do mojho jack russela tak pochopim a vacsinou som mala aspon aj nejake ospravedlnenie od majitelky/majitela..prepacte pisem jak pripecena ale stalo sa to pred chvilou a ja uz som mojho psa videla v nebi…ten idiot nikto nic mu nemoze stale si chodi po vsetkom s vypustenym psom po dedine, tak ako aj teraz ho vypusti zo zahrady a starý doma… vyklepana som ja taka myš..strašný pocit a nervy mám

autor
23. júl 2024

Zahryznut…uz neviem kde mi hlava stoji

ukgirls
23. júl 2024

ak je na volno a beha kade take volat policajtov ... urgentovat starostu nech to riesi ... popripade mat so sebou slzak na obranu pred psom ...zial stareho cloveka neprechovas

betulinka1
23. júl 2024

Treba nosit kaser pri sebe. Kupis ho v poľovníckych potrebách. Stoji cca. 10-12€ maju aj speci na psov. Funguje na 100% viem z vlastnej skusenosti. Nastriekas na prichádzajúceho psa a pes odide. Nic sa mu nestane, neoslepne. Ak by niekto pindal povedz, ze zavolas policiu aby vyriešili kto bol v prave. Kazde dva roky, treba kupit novy.