Môj buldoček je prieberčivý v kŕmení

moysha
24. máj 2024

Mám 8 mesačné šteňa francúzsky buldoček, keď bol ešte malý nemal problém s jedením granúl, kupujem super prémiové granule, časom začal odmietať tak som mu do nich začala primiešavať ( z konzervy tuniaka, alebo sardinky, alebo krátko obvarene mäsko, to mu chutilo jedol s radosťou , no časom začal špekulovať a taktiež odmietal jesť, je zdravý, nie je to zdravotný problém jednoducho začína vyberať, neviem ako ho naučiť na granule ďakujem

biglovemom
24. máj 2024

Ja roky miesam.
Ked su len suche granule tak zere len aby neumrel
😂

luccija
24. máj 2024

@moysha keď už jedol lepšie tak trucuje🙂tak skús iné lepšie granule.Aj náš pes niekedy ranné nezje zoberiem a dam preč.

gejb
24. máj 2024

@moysha aj super premiove granule mu môžu nechutit.
Skus inú značku alebo mu jednoducho do nich nic nedaj a on ich nakoniec zje. Aj nás veterinar nám povedal ze pes sa vždy nakoniec nazere..

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
egonsk
24. máj 2024

@moysha pes bude robit len tolko, kolko mu dovolis. Kludne mu kup aj lacne granule a len tie davaj zaliate teplou vodou. Davaj len raz denne zrat, pripadne 2x v presne rovnaky cas a nenechavaj jedlo v myske ak do 10min nezozere. Iba vodu mu nehavaj samozrejme cistu po cely den. Do tyzdna sa znormalizuje a aj stolicu bude mat peknu... potom mu mozes obcas dopriat nejaku odmenu (maskrtu), ale nie pravidelne, ani casto.

slovenka753
24. máj 2024

ak mu tam budes nieco miesat tak si na to zvykne a bude cakat. ako uz bolo napisane, ak nezje odlozit a dat k dispo az pri dalsom krmeni. mozno sa nenaje dva tri dni ale budes mat pokoj do buducna

mata1906
24. máj 2024

My máme tiež francúzskeho buldočka, je to špekulant... Pokiaľ sme samé (ja a dcérka) s ním pri jedení nemá problém a papá, akonáhle je v pri nás manžel vymýšľa - vie, že mu do granúl zamieša bonus. Myslím, že on to presne vie čo od koho dostane. 😉

moysha
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moysha
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moysha
autor
24. máj 2024

Dievčatá ďakujem Vám za rady určite skúsim 🙏♥️

ktochytavzite
24. máj 2024

@moysha nedavaj mu nic,ked bude hkadny zacne zrat aj bez tych sardiniek.

tibortomasik
28. máj 2024

@moysha dávajte mu prírodnú stravu granule sú rakovina a treba mu dávať jesť a chodiť s ním von unaviť príjem a výdaj podľa aktivity