Mesiac po odčervení sa pes šúcha zadkom po zemi

26. máj 2024

Pes mesiac po odcerveni sa zasa sucha zadkom po zemi,odcervovany je pravidelne.
...co to znamena?Mame sa obavat o nase zdravie?Mozme nachytat od neho hlistu a ine parazity?Co s takym psom?
Uz ma to hneva je to aj nechutne.

pribinak
26. máj 2024

Plne analne žľazy. U veterinára mu to vyčistia za 3 min

Hnevať tá to môže koľko chceš, jeho to tlači

dorottka
26. máj 2024

Zrejme ma plne analne vacky. Veterinarovi to trva 5 sekund to vyriesit. Na vas sa nic nemoze preniest. On za to nemoze predsa, tieto veci sa maju pravidelne vytlacat, pes to sam nedokaze.

rozculena
26. máj 2024

To nie sú červíky,omg...........má plné vačky,treba to vytlačiť.Ex to svojmu psovi robil sám,s mojím sme chodili k veterinárovi. Tretí pes napodiv s tým nikdy problém nemal.
Mne príde nechutné,že máš psa a nevieš o ńom,čo potrebuje.

autor
26. máj 2024

@dorottka je to velky pes ,vidno to?

kepassa
26. máj 2024

Davaj pozor moze to prasknut.nasej cive prvej to operovali. Ma to aj druha a chodime pravidelne raz za 2 mes.

autor
26. máj 2024

@kepassa A su to naozaj analne zlazy?Pes je velky,nie maly.

pribinak
26. máj 2024

Nie, nevidno, ale ak mu das prať do zadku tak ich zacitis

Veľkosť psa s tým nemá nič spoločne

autor
26. máj 2024

@pribinak a tyka sa to aj feniek?Lebo citam ze psov.

pribinak
26. máj 2024

Aj feniek

autor
26. máj 2024

@pribinak ok tak som si vyduchla ze nam nic nehrozi.

pribinak
26. máj 2024

Ale psovi hrozí, zajtra treba ísť k veterinarovi

autor
26. máj 2024

@pribinak To uz ma dlhsie vzdy som dal tbl na odcervenie ze to ma z toho a doteraz funguje a ked si spominam aj nase psy z detstva sa vzdy suchali po zemi a nikto nikdy neriesil a psy nikdy neboli ohrozene na zivote.Cize asi je to normalne a psy si s tym poradia same.Isto nejdem k veterinarovi kvoli takej somarine.Pekny vecer a diky za odbornu radu.
Kebyze nahodou v buducnosti vidim ze sa kvoli tomu trapi idem s nim.Zatial sa zda ok.

13uzivatelka11
26. máj 2024

Chudák pes

pribinak
26. máj 2024

Wau

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
babovka2321
26. máj 2024

Ma odpalilo z tej odpovede. Niesom psickar, ale toto je sila. Nabuduce si zadovaz radsej psa plysoveho a netyraj zive zvierata.

kepassa
26. máj 2024

Veterinarka nam povedala, ze je to individualne. Nemusia to mat iba male psy. Dokonca my smeali najprv psa a teraz fenku a obaja majú problém. Mamin pes nemal nikdy...
Musis s tym ist. My platime 5€. Za operáciu som platila okolo 200€ pri prvom ale teraz chodime na vytlacenie a je to ok aj takto

jomarch
26. máj 2024

ja sa obavam predovsetkym o vase mentalne zdravie. chodte s nim preboha na veterinu 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. máj 2024

@wolf_ Ty naozaj perlis.

autor
26. máj 2024

@wolf_ Poslem ho tebe a nam ho das do poriadku-;)

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. máj 2024

@kepassa Ok,tak je rozdiel 5 a 200€ .Ale ja sa toho neobavam,nesucha sa kazdy den len obcas,a naozaj noji rodicia mali takto psov a ziaden nemal problem.Skor to bolo nechutne,ale nikdy nemal ziaden pes preto poskodene zdravie.A pokial to pre nas neznamena riziko a pes sa obcas posucha a funguje ma to tiez netrapi.Ja naozaj nebudem s kazdou prkotinou behat po veterinaroch a sam urcite nebudem pucit psovi zlazy.

jenny224
26. máj 2024

Perlis jedine ty. Hrozí mu zápal žľazy a tvorba hnisavych raniek

autor
26. máj 2024

@wolf_ ok ,si sa nasla ,ides zachtanovat psom analne zlzy😂😂😂

autor
26. máj 2024

@jenny224 Dobre ked to k tomu dojde dam Vam vediet.

mamutka
26. máj 2024

To že ste aj s rodičmi na psov vždy srali neznamená, že to máš robiť aj ty. Kriste ved s týmto sa so psom chodilo k vetovi aj 30 rokov dozadu, keď som bola decko. Sa tu tváriš akoby to bol výmysel moderných znudenych mamičiek. Tak si sa dnes dozvedela aspoň niečo, že to existuje. A treba to riešiť s veterinarom.

personality
26. máj 2024

Akurát idem z veteriny a asi 4 psi tam boli za pol hodinu s týmito vackami.

anavixy
26. máj 2024

Ty si mi ale dobry kus vola… hneva ma to a je to nechutne. Hlavne ze vam nic nehrozi 🫠 informacie nula, charakter -1

lalenka33
26. máj 2024

Ty si dobrý žobrák. Dúfam, že sa mu tie plné žľazy uvolnia niekde na koberec, gauč, postel až chudák nieje na reťazi alebo v koterci. Keď sa mu tam samé uvolnia budeš ľutovať, že si nenaškrabal 5 eur na vyčistenie u veterinára.