Medvedík čistotný

16. feb 2024

Dobrý večer, neviete prosím kde by som mohla kúpiť medvedíka? Som cele dni doma takže by som mala dostatok času sa mu venovať. Ďakujem

zoja1234
16. feb 2024

Co ti šibe? 😂

autor
16. feb 2024

@zoja1234 A prečo by malo ? Chovám aj iné zvieratá 😉

annm81
16. feb 2024

1. V Európe je to invazívny druh a len tak si ho chovať nemôžeš
2. Žila som na mieste, kde nám pobehovali po záhrade a v pohode nakráčali do domu a v realite to nie je rozkošné bezproblémové zvieratko ako z príspevkov na sociálnych sieťach.

walentina7
16. feb 2024

@zoja1234 asi myslela plyšaka

svetlonos
17. feb 2024

Adoptuj dieťa, urobis nieco prospesne 😀 a prejdu ta bobe napady. Jedna chce vtakopiska, ty medvedika, som zvedava co pride ako dalsie. Snezny muz ako manzel by bol zaujimavy...

autor
17. feb 2024

@svetlonos 🤣🤣🤣 Keby si videla ostatné moje zvieratá tak ťa doslova jebne 😊 Ten medvedík je oproti nim nič..

autor
17. feb 2024

@walentina7 isteže...

domak2
17. feb 2024

No to som naozaj zvedavá co sú zac tie ostatne zvieratá. Pre toho medvedíka by to bolo len trapenie

janai1
17. feb 2024

a čo chovaš?

klementinka58
17. feb 2024

my sme chovali papagaja zaka a nakolko je to exoticky druh tak musel byt registrovany na urade, dokonca aj zmluvu o kupe od chovatela sme museli ukazat. Si neviem predstavit takto nacierno nieco chovat.

avonladyba
17. feb 2024

Keď si celé dni sama, tak ho choď čakať do lesa. 😄 Nemyslím si, že tu niekto bezne nakupuje medvedíky, aby Ti poradil.

tundra
17. feb 2024

Skus oslovit ZOO a mozno sa podari odkupit a budes to mat legalne.Druha varianta oslovit polovnych hospodarov v okolitych polovnych reviroch,poziadat o odchyt.Je mozne kontaktovat aj lesny urad a urcite dostanes odpoved.Medvedik cistotny sa vyskytuje coraz castejsie a napr. v Bavorsku s nim maju problem,kvoli premnozeniu.

elenajezova
17. feb 2024

Celkom by ma zaujímalo aké... Vari nie krokodýl?

svetlonos
17. feb 2024

No vies co? Znamy si kedysi "zohnal" medveda hnedeho. A chodil ho venciť na voditku 😁 samozrejme len chvilu, lebo rychlo rastol. Tak teda napíš aké pokladiky to chovaš 😃, celkom som zvedava. Ale po tom vtakopiskovi minule som toto brala ako dalsi fór 😀.

neviditelnypes
17. feb 2024

Veľká výhoda medvedíka čistotného je, že sa dá použiť ako výborná výhovorka - viz Joey v Priateľoch S09E08. 🙂

autor
17. feb 2024

@tundra Ďakujem veľmi pekne 🥰🥰🥰

misulka22
17. feb 2024

Pozri v cechach. Ale akoze ja som ochotna chovat v podstate cokolvek,ale na toto zvieratko by som nervy nemala...a ani peniaze lebo on ti zdevastuje barak

tundra
17. feb 2024

😉

autor
17. feb 2024

@misulka22 O peniaze nejde všetkým svojim zvieratám vždy zabezpečím len to najlepšie.

bandy820915
30. jún 2024

Kapucín opička je možno menej náročná ako medvedík ten je až príliž živí. A asi sa ho nedá vychovať