Ktorý postroj by ste kúpili?

7. jún 2024

Ktorý by ste skorej kúpili psiemu pánovi ? Je to sivý psík.

pusinka_1
7. jún 2024

Za mňa 1. Ten sa mi páči ale je to môj názor neviem ako psík vyzerá takže predstav si to na ňom čo titam sedí

autor
7. jún 2024

@pusinka_1 Pre predstavu posielam foto psíka

nero19
7. jún 2024

Určite ten prvý alebo druhý, pretože si myslím že na tom bielom by bolo vidno každú špinu(napríklad keď sa psík vyvála v blate)ale záleží aj od toho aby sa postroj hodil k vodítku. Ty si majiteľka tak skús vybrať nejaký, ktorý sa ti najviac páči

226lenka
7. jún 2024

Ten prvý

autor
7. jún 2024

@nero19 tu ide aj o to že ktorý by sa hodil k jeho pohlaviu.

beata_k
7. jún 2024

A treba ti taky postroj? Viem si predstavit ako sa v tom v lete bude potit. A moze byt, ze ti zacne tahat.
K teme: postroj c 1.

luccija
7. jún 2024

@beata_k to je kvôli chrbtici
Prvý, alebo druhy

beata_k
7. jún 2024

@luccija Co s nou robi?

syslik81
8. jún 2024

ved su na chlp rovnake akurat ina farba..takze ak chces byt "modna" tak stredny ale ja osobne mam radsej postroj na jeden klik.. cize len vlozis predne nohy a kliknes na chrbate ... plus poistis voditkom ...

syslik81
8. jún 2024

@beata_k vobec sa v tom nepoti a je to daleko lepsie riesenie ako len okolo krku ..

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
8. jún 2024

@wolf_ postroje (popruhy)su navrhnute tak, aby tlak rovnomerne rozlozili na hrudnik a ramena psa, cim chrania krcnu chrbticu .. dnes su z lahkeho materialu priedusneho-prisposobuju sa velkosti .. plus su aj specialne na vycvik ... z obojka sa hlavne mensie plemena lahsie vyvlecu takze popruh je aj viac secure ...

luccija
8. jún 2024

@beata_k už ti odpisala
@syslik81.my máme jazvečíka a mal problémy s chrbticou aj ako ťahá tak ten tlak na krčnú chrbticu he silný.

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
8. jún 2024

take co ty nazyvas nootske postroje niesu len s latkou zo spodu .. nasa mala podobny ako na obrazku cize nikde nic nezavadzalo a lahko sa nasadilo .. novy ma sice s latkou ale skor to vyzera ako tangace takze nikde nic nezavadzia .. pri tej velkosti ani nema co

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
8. jún 2024

@wolf_ ja step in dog harnesses .. neviem ako inak ti to clovek ma nazvat https://www.google.com/search?q=step in dog har...

svokrinjazykmonika
15. jún 2024

Za mňa ten druhý. Ale príde mi fakt divné že si založila už druhú tému ohľadom toho akej farby máš kúpiť postroj pre psa. 🙈 Ale ak si to nebola ty tak si ma nevšímaj.

autor
15. jún 2024

@svokrinjazykmonika Tak asi niesom jediná, kto má sivého psíka a nevie kombinovať farby 😅

pusinka_1
15. jún 2024

@autorka inac psik je zlatucky 😍