Koľko si pýtate za stráženie zvieratka?

1. sep 2024

Je tu niekot kto strazi/strazil? kolko si pytate ked strazite psa/ macku? na hodinu alebo den alebo ako to mate

lenus81
1. sep 2024

Ahoj, ja síce nestrážim zvieratká, ale takú službu som využila. Potrebovala som k našej mačke niekoho na celý týždeň. Našla som si dievča cez hlídačky.sk. Mala tam uvedené, že na hodinu pýta 10e,ale keďže som potrebovala celý deň aj noc, tak sme sa dohodli na inej sume. Za týždeň sme sa dohodli na sume 150e,ale dala som jej viac. Bola som max spokojná

wintery
1. sep 2024

@lenus81 to je podľa mna velmi premrštená cena.
Autorka, V Ba sa pohybuje cena za deň max 15euro u súkromnej osoby, pozri si na fb skupinu na strazenie psikov.

colsami
1. sep 2024

@wintery je rozdiel kto toho psa strazi. 15e vobec nie je premrstena cena. Naopak rozne hotely ci skolky pytaju viac. Lenze to su ludia co maju skusenosti a velakrat aj obmedzeny pocet psov. Ale hlavne tie skusenosti. Ja by som nikdy cudzej sukromnej osobe cez fb ktora "strazieva psikov" nedala len tak psa. Ludia si neuvedomuju ze sa moze stat hocico - a kto potom nesie zodpovednost?

Takze vsetko je len a len na dohode a na osobe ci institucii, ktora taketo sluzby ponuka, co to vsetko zahrna a s tym suvisiace ostatne veci (zodpovednost, skusenost, atd ..)

wintery
1. sep 2024

@colsami Pises, ze 15e nie je premrstena cena. A to práveže píšem aj ja. Reagovala som na vyssi komentár, že 21,50 za den je premrstena cena. Škôlka pre psikov v BA stoji 15euro na den.

lenus81
1. sep 2024

@wintery lenže ja som potrebovala niekoho k mačke a nie dať niekde psa. A 150e na 8dní a nocí mi vôbec nepríde veľa.

dobryden
1. sep 2024

@lenus81 🤦‍♀️

nika_val
1. sep 2024

Ku nám chodila baba strážila nám 3 psíkov, ale štýlom že bola iba u nás doma (venčila ich na dvore) takže vlastne si mohla robiť celý čas čo len chcela len na nich dohliadnuť a dostala 5€ na hodinu (sama si určila cenu)
Ale sama nám vždy vravela že ona keď bola u nás tak vlastne nemusela robiť nič (sem tam ich vybehala vonku a inak mala pohodičku)

valise
2. sep 2024

Ja som teraz v lete platila za 9 noci a 8 dni + odcervenie a ockovanie 110 €

mk1111111111
2. sep 2024

@lenus81 to bola super cena, lebo ine je strazit cely cas a ine prist len na hodinu. A este super, ze macicka zostala vo svojom, aspon sa nestresovala