Kocúr je divný

renata27322
22. máj 2024

Ahojte, mame doma kocúra a dnes do povedia bol úplne v poriadku. Kúpila som si do izby nové zrkadlo a dala som si ho k oknu, kde som mala kôš na prádlo, na ktorý kocúr vyskakoval. Kôš som kvôli zrkadlu presunula na iné miesto a kocúr je od vtedy divný. Stojí na mieste, nereaguje na meno, nemá záujem mať interakciu s ľuďmi. Iba stojí na mieste a nehýbe sa. Do izby mi od vtedy nevosiel. Mám sa obávať nejakých chorôb? Je to britská modrá mačka s papiermi, vopred ďakujem

michellevendero
22. máj 2024

Ahoj 👋 máme rovnakého kocúra a Tvoj je urazený, nakoľko to bolo jeho miesto, jeho pachova zóna = kôš bol jeho rituál = radím Ti kôš vrátiť na pôvodné miesto (briťák neznáša zmeny).

renata27322
autor
22. máj 2024

@michellevendero vrátila som už na miesto, len teraz leží na gauči ani sa nehýbe. Tiež dýchal s otvorenými ústami a do hocijakej polohy som ho dala, ostal tak. Bojím sa, že by mohol mať nejakú srdcovú chorobu, mali sme už britského kocúra a ten mi zomrel v náruči nečakane tak sa bojím všetkého teraz

michellevendero
22. máj 2024

@renata27322 a nedá sa Ti ísť hneď zajtra na veterinárnu ambulanciu, aby si mala istotu ? Náš je vždy urazený, ak čokoľvek kúpime, alebo presunieme 🫣 a keďže si mala kôš blízko okna a to bol jeho rituál, tak je urazený. Ale to dýchanie by som radšej dala skontrolovať 🙏 mooocno držím packy ✊️✊️ aby bol mačiak ok 🍀

renata27322
autor
22. máj 2024

@michellevendero áno, zajtra pôjdeme s ním pre istotu. Ďakujem veľmi 😊

michellevendero
22. máj 2024

@renata27322 není zač 🤝 budem na Vás myslieť 🙏🍀🤗

renata27322
autor
23. máj 2024

@michellevendero už bol u lekára, ma ladvinove kryštáliky :((

michellevendero
23. máj 2024

@renata27322 jooooj chlpačík 🥺 tak predsa zdravotný problém 😥 snáď sa čím skôr vylieči, aby mohol vystrájať 🙏 dobre, že si s ním išla 🍀 veď to naše lásky štvornohé 🤗 veľa zdravia prajem 🤝

renata27322
autor
25. máj 2024

@michellevendero ďakujeme, dostal injekcie a antibiotiká a už je mu lepšie 😊😊