Keď chodíte so psom k moru, tak ako často ho kúpete?

2. sep 2024

Ahojte, keď chodíte so psom k moru ako často ho kúpete?

dobryden
2. sep 2024

Verim ze chodite len na miesta urcene pre psy.My sme totižto boli velmi nemilo prekvapení ked na plazi ,ktora nebola určená pre psy si tam 🥚🥚 macali psy,okrem toho obstavali piesok.A co bolo smutne v krásnom,historickom meste psy obstavali pekne budovy🤦‍♀️

mistymay33
2. sep 2024

@dobryden super odpoved.

mistymay33
2. sep 2024

My chodime so psom k moru kazdy rok. Pes sa kupe v mori kazdy den, ale vzdy potom ho ospchujem cistou vodou a umyjem z neho tu sol.

domiklik
2. sep 2024

@dobryden ach ty si dobre odveci

biglovemom
2. sep 2024

😃 nechodim so psom k moru ale kazdy vecer by som ho sprchla nech neni vsade sol a piesok😂

dobryden
2. sep 2024

Urcite aj pred morom ho poriadne vsade vysuchaj,najlepsie kartacom.

sarandon
2. sep 2024

@dobryden mimoriadne dobré čítanie s porozumením

autor
2. sep 2024

@dobryden ktochytavzite 2, posím keď nemáš čo povedať radšej mlč

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mclissa
2. sep 2024

Osprchujem ho sladkou vodou vzdy po kupani v mori. Samponom ho umyvam 1x mesacne.

autor
2. sep 2024

@wolf_ Ďakujem 😊

princess59
2. sep 2024

Boli sme na psej pláži kde bola na to určená sprcha a prebehla som ich vždy keď vyšli z vody a potom ešte na ubytku.tak poriadne 👌

labky613
4. sep 2024

Po každom kúpaní v mori som osprchovala čistou vodou, keď trebalo labky natrela psím krémikom...
Len treba dať pozor, aby nepil veľa sľanej vody, lebo mu môže byť zle. Pre istotu zoberte čierne uhlie, Enterozoogel a probiotiká...Nechcete hľadať v cudzej krajine vet. , ktorému neviete vysvetliť o čo ide a vy mu nerozumiete, čo...

autor
4. sep 2024

@labky613 Ďakujem, Pojdeme do talianska a po taliansky viem plynule, čiže s tým by problém nebol.

labky613
4. sep 2024

Tak to je fajn...ale aj tak je dobré mať niečo so sebou aj v prípade, že bude veterina zavretá alebo niečo🙂