Kastrácia mačky

8. sep 2024

Zdravím, mám extrémne divého kocúra 8 mesačneho , neustále uteká , skáče , všetko rozbíja na okolo. Viem že je to kocúr , predtým som už mal. Ale táto je úplne z iného cesta. Myslite že by pomohla kastrwcia aby sa trošku skludnila ? Ďakujem

dzulli1980
8. sep 2024

My máme tiež takého divočáka ... dali sme ho kastrovať, keď mal 6 mesiacov, je kľudnejší ... divočí furt, no už v takom "light" režime ...

ukgirls
8. sep 2024

troska pomoze ale nepocitaj s velkou zmenou je to o povahe ..kazdopadne kastruj uz len z dovodu premnozenia a utekania kocurov a tym,hazard so zivotom,kedze mozu skoncit pod autom a podoben .. hold hormony zaslepuju mozog aj u zvierat

colsami
8. sep 2024

Ano kocur sa bude ovela menej bit aj utekat za mackami. Bezne sa kastruju od cca 5 mes.
Je to na mieste.

0silvia0
8. sep 2024

Kocura treba kastrovat. Nebude smrdiet a znackovat a bit sa s inymi kocurmi a vyrabat nechcene macata, ktorych je vsade plno a nikto ich nechce

pinkmamba
8. sep 2024

môj miláčik bol kastrovany v 7 mesiacoch úplne kľudnucky poklad, teraz ma 7 rokov. pred tým ale nejako extra nevyvadzal mal takú normálnu hravosť mačiatka. ale strážila som pár mesiacov iného kocúra a ten bol úplne šialený aj po kastracii hh

wilkova
9. sep 2024

Nasmu kocurovi kastracia pomohla, ukludnil sa, nezacal znackovat, prestal utocit a hryzt. Stale je akcny, aj pohryzka sem-tam, ale ovela menej. Navyse pre kocura je to relativne jednoduchy zakrok (nie ako u maciek). Veterinar nam to urobil v jeho 8.mesiacoch, odporucal to urobit predtym, ako kocur zisti, co je znackovanie...lebo ked uz zacne, tak vraj ani kastracia nepomoze...