Hrebeň pre psa

20. máj 2024

Ahojte, s akým typom hrebeňa vyčesávate vašich krátkosrstých ? Taký poriadny čo spraví dosť roboty. Na cene nezáleží. Ďakujem za typy

syslik81
20. máj 2024

sice neviem ako kratkosrsty ale furminator bolo to najhorsie co som mala pre psa.. totalne mu to dosekalo srst plus doskriabalo chrbat .. a to som ho naozaj cesala opatrne plus macka to iste ..

autor
20. máj 2024

@syslik81 pitbull, a aký si potom používala ?

medda_beda
20. máj 2024

@syslik81 U nás v pohode aj srsť aj chrbát

lenkakravcova
20. máj 2024

@syslik81 aký si mala?
My máme ten oranžový a lepší hrebeň som nemala. Ceše perfektne. Aj dlhosrste psy po zime. Je drahy ale oplatil sa nám.

syslik81
20. máj 2024

@autor uplne najobycajnejjsi podobny tomuto https://www.amazon.co.uk/Aidiyapet-Professional... plus jedenu kefu z jednej strany normalna kefa a z druhej diviacie stetiny .. na tom sme fungovali roky rokuce ..
@lenkakravcova zeleny-male dlhosrste psy ... posielal som fotky vyrobcovy a len mi stroho odpisali ze sorry ale obcas sa to stane ... ako v tej dobe to nebola lacna zalezitost - este len boli novinka a aj cena daleko vyssia ako dbes tak nastve ..

vkatush
20. máj 2024

Ja moje tiež češem s furminatorom už roky, taký oranžový.
Labrador retriever (taká v pohode srsť, ako labrador, za pár minút) a druhá je jej kríženec s vlčiakom (to je taká hodinová robota 😑)