Hotel pre psov

12. máj 2024

Ahojte, ako to prebiehalo?
Myslim že náš pes nie je pripravený na toto ale je to jediná možnosť.
Asi potrebujem len ukľudníť alebo čo... 😌
Ako to zvládli vaše psíky?
Nechcem mu spôsobiť traumy nejaké.
Nejak nevie prijať majiteľa hotelu ako kamaráta a trhá sa mu z vodíka.
Neviem čo máme robiť.
Neviem či môžem dať názov hotela, bola by som radi aj za skúsenosti v tomto hotele... Ide o Trnavský kraj, keď by bol niekto ochotný poradiť tak asi do správy dam názov 🙂

zic
12. máj 2024

Tak nas pes tiez nebol nadseny, ked sme ho opustali... bola to srdcervuca scenka... ale to je aj ked ideme do prace alebo nakupit...
Potom si to "uzivala"... a samozrejme opat sa na nas tesila... Podla mna ked ten psi hotel nie je nejaky "vadny" (ze ich tam trapia), tak standardne je pes vpoho a skor majitel to zle znasa

mandzula
12. máj 2024

Ani nas pes nie je nadseny, ked ide do "skolky", ale proste je to niekedy nevyhnutne.
Netreba sa nad tym donekonecna zamyslat a analyzovat to, ale brat to ako fakt. Znama ma psi hotel a tie psy su u nej stastne - nie preto, ze ich cely den skrabka za uchom, ale preto, ze maju jasne pravidla a toto si clovek casto neuvedomuje, ze pes to potrebuje viac ako rozmaznavanie.

autor
12. máj 2024

@zic na skúšku ste boli pred tým ako ste ho tam nechali?
Bolo to iné na pobyte ako na skúške?
Divný pocit mám z tohto všetkého, asi je to normálne ale to jeho správanie na skúškach mi nerobí dobrotu 😁 nespoznávam ho takého 😏

autor
12. máj 2024

@mandzula máte právdu, treba pevnú ruku radšej.
Radi by som bola keď by sa trosku uvoľnil a vtedy si poviem ok ale toto sa nedeje 😏

mandzula
12. máj 2024

@autor odporucam odist, aby pes nemal pocit, ze ma s kym "vy.ebavat".😀 Skuseny "hotelier" si s nim poradi. Skus Risa Ulianka v Kenderesi, ten to so psami fakt vie. Ma pre psy paradny vyber - dvor, bazen v krasnom prostredi a venuje sa im cely den.

jumama
12. máj 2024

A neskusala si dat sukromne toho psika radsej ako do hotela? Napr. na FB. je skuipna Vencenie a strazenie psikov - cela SK. My sme si vzdy tak nasli, aby bol len nas sam tam, aby na neho mali cas. A aj nemusi byt vacsinou ockovany na kotercovy kasel, co v hoteli musi. Hotel sme si vybrali na odporucenie kamosky raz a uz nikdy viac, oni ich tam napriek reklamam mali v klietkach, bohuzial sme to uz vtedy nevedeli vyriesit inak a nechali sme ho tam, no v noci sme sa vratili po neho, poprosili sme ich. Cely bol zacikany, nikdy viac. Neviem, ci ho ine psiky ocikali, ked ich vencili, alebo z tho stresu ze je v klietke...

autor
12. máj 2024

@mandzula pisala som pánovi a uvidíme či bude mať voľný termín. Pozrela som si hotel, je to dovolenka paradna pre psíka 😁 ďakujem Vám 😊
@jumama pozerala som stránku na stráženie akurát včera a práveže ma odradilo to že som tam videla na stránke dvoch známych, predstavujú sa ako super psičkari a aj sú ok ako ľudia ale nestotožňujem sa z ich výchovou psa.
Tie ich psíky ich počuvnu na slovo ale zo strachu že sa až trasú.
Preto ma to odradilo, čo sa skrýva za profilmy tých ľudí. Samozrejme nehádžem všetkých do rovnakého vreca ale skôr mi ide o skúseného človeka ktorý má dobré recenzie lebo máme veľkého psa ktorého nezvládne každý 😊

autor
12. máj 2024

@jumama inak, pôvodný hotel sa podobá tomu čo opisujete i keď v opise majú celkom niečo iné 😌

zic
12. máj 2024

neboli sme na skuske...

katarinabozikova23
20. máj 2024

Ahoj,nebolo to náhodou vo Zvončíne?

autor
20. máj 2024

@katarinabozikova23 ahoj, tento náš pôvodný neból vo Zvončíne 🙂