Granule Acana psíkovi nechutia

18. aug 2024

Ahojte máme 10tyzdnoveho Yorskhira od chovateľov sme dostali RC no vôbec mu nechutia veľmi málo spapa ,počula som že Acana granule sú lepšie preto by som ich chcela kúpiť no neviem vôbec ktoré pre takéto maličké kilove šteniatko,viete mi poradiť?dakujem

suzy2508
18. aug 2024

Acana sú fajn značka, prípadne skús ešte Taste of the Wild, tie sú super.

autor
18. aug 2024

@suzy2508 a viete mi povedať konkrétne,lebo čo pozerám acanu dávkovanie od 12kil a nás má len kilo

nika_val
18. aug 2024

Ja mám veľmi rada (a aj moje psy) značku Carnilove skús pozrieť. A tie z rady Fresh a True fresh sú ešte kvalitnejšie ako klasické
Sú také voňavé že by som sa čudovala keby psikovy nechutia 🙈😄 a zloženie jedno z top 🙂

suzy2508
18. aug 2024

V Acane sa neorientujem, ale skús pozrieť toto, názov je Taste of the Wild High Prairie Puppy. Vieš potom pekne plynulo prejsť na vyššiu radu pre staršie psíky. My kupujeme našej čivke Taste of the Wild už dlhé roky.

ukgirls
18. aug 2024

moj ma orijen -obcas do nich dobne ale nieje moc hranulovy .. presli sme na raw food a to nam vyhovuje i ked teraz zacal menit zuby ma pol roka a vela sa mu jest nechce ...

btus
18. aug 2024

acany sú skôr pre dospelého psíka, nie pre šteniatko. Skús Brit care puppy, ND, Purina pro plan ..... Naša Orijen, ani taste nemohla.

aandrea9
18. aug 2024

Ak predtým papal rc granule a teraz papá malo, možno má zdravotný problém 🤔 To, že ma Acana dobre recenzie ešte neznamená, že mu budú chutiť.

maria1989
19. aug 2024

Nove granule pomaly primiesavaj do povodnych, nieze mu naraz vymenis znacku.