Dental stick pre psa

biaa
10. júl 2024

Ahojte, baby čo máte psíky máte odskúšané nejaké dobre dentálnu sticky? Na čistenie zubov, proti tvorbe zubného kameňa? Jedna pani mi raz dala na skúšku pre PSA mentolové zelene tyčinky fakt nádherne voňala po mäte aké nepodarilo sa mi ich nikde najst .

Dakujem za prípadný tip s akými máte dobre skúsenosti

tinalia
10. júl 2024

Na čistenie zubov je najlepsia enzymaticka pasta, ziadne sticky mechanicke cistenie zubov nenahradi, staci pozriet zlozenie, vacsinou je tam kopec zbytocnych prisad a zo stickov sa moze tvorit psovi povlak na zuboch.. občas to dat psovi nezaškodi, tych stickov s matovou vonou je velmi vela, napr aj pamlsky Brit Rosemary pekne vonaju ale vravim, je potrebne aj mechanicke cistenie zubnou kefkou a pastou

colsami
10. júl 2024

Tieto dentalne kosticky pamlsku a pod.veci na realny zubny kamen nefunguju. Jedina vec co funguje je manualne cistenie zubov, ak sa na to majitel da. Vtedy priebezne odstranuje povlak tj netvori sa dalej zubny kamen.

dixitka
10. júl 2024

Môj pes tie tyčinky miluje, tak mu ich dávame, ale zuby to nečistí 🙂 ako povedala jedna veterinárka: “keby sa zuby dali čistiť jedlom, tiež by som to tak robila” 😉

3009
10. júl 2024

Ja kupujem Garden Bites Fruity dentálne maškrty krútené tyčinky. Krásne voňajú po ovocí a psom strašne chutia.